977 zł
Cena netto: 794,31 zł
Cena netto: 794,31 zł
SKU: MAG 275CQF E18
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: MSI
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor MSI MAG dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- 13 cm
- HDMI Wersja HDMI: 2.0b Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4a
- Kształt ekranu: Zakrzywiony
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 180 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 0,5 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 2560 x 1440 px Wide Quad HD Typ ekranu: Rapid VA
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
| Marketing Description | |
| Monitor MSI MAG 275CQF E18 zapewnia wciągające wrażenia wizualne dzięki 27-calowemu zakrzywionemu ekranowi o natywnej rozdzielczości 2560 x 1440. Zaprojektowany zarówno do gier, jak i do użytku profesjonalnego, monitor ten obsługuje częstotliwość odświeżania do 180 Hz z technologią Adaptive-Sync, zapewniającą płynny ruch i zmniejszone rozrywanie obrazu. Szybka technologia wyświetlania VA w połączeniu z krótkim czasem reakcji wynoszącym 0,5 ms gwarantuje ostrość i żywe kolory obrazu bez opóźnień. Dzięki obsłudze HDR i ponad miliardowi kolorów użytkownicy mogą cieszyć się szeroką gamą barw, która poprawia szczegóły wizualne i kontrast. Wyposażony w zaawansowane funkcje, takie jak obraz w obrazie i obraz obok obrazu, monitor MSI MAG 275CQF E18 umożliwia płynną wielozadaniowość. Antyodblaskowy ekran i technologia Less Blue Light zapewniają komfortowe wrażenia wizualne, zmniejszając zmęczenie oczu podczas długotrwałego użytkowania. Ponadto bezramkowa konstrukcja nadaje mu elegancki wygląd, dzięki czemu doskonale pasuje do każdego zestawu komputerowego. Dzięki wszechstronnym opcjom łączności, w tym HDMI i DisplayPort, monitor ten nadaje się do wielu urządzeń, spełniając różnorodne potrzeby. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/22594497 |
| Klasa energii | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Zaokrąglony ekran | Tak (1500R) |
| Typ panela | Szybkie VA |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | WQHD 2560 x 1440 (DisplayPort: 180 Hz, HDMI: 144 Hz) |
| Rozstaw pikseli | 0.2331 mm |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 5000:1 / 100000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 1,07 miliarda kolorów (8-bit + FRC) |
| Paleta Kolorów | 90% Adobe RGB (CIE 1976), 94% DCI-P3 (CIE 1976), 136% sRGB (CIE 1976) |
| Czas reakcji | 0,5 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 180 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 73.86 - 251.74 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | Technologia Adaptive-Sync, tryb konsolowy, Variable refresh rate (VRR), faseta bez ramy, High Bit Rate 3 (HBR3), obraz po obrazie, obraz w obrazie, joystick 5-drożny, Zapobiegani Migotaniu, Szeroki Wybór Kolorów, AI Vision, technologia Less Blue Light |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.15 cm x 24.97 cm x 43.91 cm - z podstawką |
| Złącza | |
| Interfejsy | DisplayPort 2 x HDMI Słuchawki (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilania |
| Dołączone przewody | 1 x kabel DisplayPort |
| Zgodność z normami | DisplayPort 1.4a |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50 - 60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 26 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 33 kWh/1000 godz. |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 61.15 cm - głębokość: 24.97 cm - wysokość: 43.91 cm Bez podstawki - szerokość: 61.15 cm - głębokość: 10.18 cm - wysokość: 36.61 cm |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MAG 275CQF E18 |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







