2523 zł
Cena netto: 2 051,22 zł
Cena netto: 2 051,22 zł
SKU: MAG 322URDF E16
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: MSI
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor MSI MAG dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 80 cm (31.5") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 11 cm
- Rodzaj portuUSB upstream: USB Typu-A, USB Typu B HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4a
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 320 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 0,5 ms
- 3840 x 2160 px 4K Ultra HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): G
| Marketing Description | |
| MSI MAG 322URDF E16 oferuje wciągający 32-calowy wyświetlacz o natywnej rozdzielczości 3840 x 2160, odpowiedni do gier i multimediów. Dzięki technologii Fast IPS monitor zapewnia żywe kolory i klarowność obrazu, obsługując 1,07 miliarda kolorów. Antyodbliskowa powłoka ekranu i tryb ochrony oczu zwiększają komfort podczas długotrwałego użytkowania, a technologia Adaptive-Sync minimalizuje rozrywanie obrazu i zacinanie się, zapewniając płynną rozgrywkę. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2307192 |
| Klasa energii | Klasa G |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 32" |
| Wielkość celownika | 31.5" |
| Wbudowane urządzenia | Hub USB 2.0 |
| Typ panela | Fast IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | UHD 3840 x 2160 przy 320 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.181 mm |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 / 100000000:1 (dynamic) |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 400 |
| Obsługa kolorów | 1,07 miliarda kolorów (10-bit, 8-bit + FRC) |
| Paleta Kolorów | 131% sRGB, 99% DCI-P3 (CIE 1976), 93% Adobe RGB (CIE 1976) |
| Czas reakcji | 0,5 ms (szary-do-szarego), 1 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 160 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 180 - 352 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | Technologia Adaptive-Sync, Tryb ochrony oczu, Optix Scope, tryb konsolowy, AI Vision, AI Crosshair |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 71.408 cm x 22.776 cm x 56.448 cm - z podstawką |
| Waga | 9 kg |
| Wejście | |
| Typ | Joystik 5-kierunkowy |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI (z Consumer Electronics Control (CEC)) DisplayPort 1.4a USB-C/DisplayPort 1.4 Alt Mode USB 2.0 — upstream (typ B) 2 x USB 2.0 (typ A) Złącze słuchawkowe |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+15 |
| Kąt obrotu | 60 |
| Kąt rotacji | -10/+10 |
| Regulacja wysokości | 110 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Dołączone przewody | 1 x kabel DisplayPort 1.4 1 x kabel z USB typ A na USB typ B |
| Zgodność z normami | TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 33 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 80 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 100 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | MSI Gaming Intelligence App |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 71.408 cm - głębokość: 22.776 cm - wysokość: 56.448 cm - waga: 9 kg Bez podstawki - szerokość: 71.4 cm - głębokość: 7.29 cm - wysokość: 42.13 cm |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Waga transportowa | 13 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MAG 322URDF E16 |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







