4614 zł
Cena netto: 3 751,22 zł
Cena netto: 3 751,22 zł
SKU: 90LM09T0-B01371
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor ASUS ROG dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 80 cm (31.5") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 8 cm
- HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 240 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 0,03 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 3840 x 2160 px 4K Ultra HD Typ ekranu: OLED
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): G Forest Stewardship Council (FSC) Mix
| Marketing Description | |
| Ciesz się obrazem na monitorze ASUS ROG Swift OLED PG32UCDMZ z 32-calowym ekranem. Dzięki natywnej rozdzielczości 3840 x 2160 i technologii Quantum Dot OLED monitor ten zapewnia żywe kolory i klarowność obrazu podczas grania i korzystania z multimediów. Jasność 1000 cd/m2 w połączeniu ze współczynnikiem kontrastu 1500000:1 zapewnia żywe odwzorowanie każdego szczegółu, a szerokie kąty widzenia pozwalają na wciągające wrażenia z każdej pozycji. Zaprojektowany z myślą o graczach monitor charakteryzuje się czasem reakcji wynoszącym 0,03 ms i częstotliwością odświeżania 240 Hz przy maksymalnej rozdzielczości, co zapewnia płynność ruchu i zmniejsza rozmycie obrazu. Wiele funkcji, takich jak ASUS GamePlus, technologia Flicker-Free i technologia Low Blue Light, poprawiają zarówno komfort gry, jak i wydajność pracy. W połączeniu z obsługą adaptacyjnej synchronizacji AMD FreeSync Premium Pro i kompatybilnością z NVIDIA G-SYNC, ASUS ROG Swift OLED jest idealnym wyborem dla płynnej rozgrywki. Opcje łączności obejmują HDMI, USB-C i DisplayPort, co ułatwia integrację z dowolną konfiguracją. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor OLED / Quantum Dot OLED |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2311469 |
| Klasa energii | Klasa G |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 32" |
| Wielkość celownika | 31.5" |
| Technologia Adaptive-Sync | VESA Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Wbudowane urządzenia | Przełącznik KVM, koncentrator USB 3.2 Generacji 1. |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | 4K 3840 x 2160 przy 240 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.1814 mm |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1500000:1 |
| Forma HDR | HDR10 |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 400 |
| Obsługa kolorów | 1073,7 milionów kolorów (10-bit) |
| Paleta Kolorów | 99% DCI-P3 |
| Czas reakcji | 0,03 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 24 - 240 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 255 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Języki OSD | Wegierski, czeski, chorwacki, indonezyjski, tajski, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), ukraiński, angielski, niemiecki, francuski, włoski, portugalski, Polish, rosyjski, hiszpański, duński, turecki, rumuński, japoński, koreański, Perski |
| Charakterystyka | Obraz po obrazie, ASUS GamePlus, technologia Flicker Free, ASUS GameVisual Technology, Wybór Temperatury Barwowej, ASUS Extreme Low Motion Blur technology, Obraz w obrazie, technologia Low Blue Light, kalibracja Delta E<2, 3-stronny bez faset, technologia Shadow Boost, ASUS Aura Sync technology, Display Widget, gniazdo trójnogu, OLED Care |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 71.8 cm x 27.4 cm x 57.9 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga | 8.8 kg |
| Audio | |
| Typ | Słuchawki |
| KVM | |
| Interfejs klawiatura / mysz | USB |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort 1.4 Złącze słuchawkowe USB 3.2 Gen 1 (typ B) 3 x USB 3.2 Gen 1 (typ A) USB-C (moc do 90 W) Wyjście SPDIF |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Kąt obrotu | 30 |
| Regulacja wysokości | 80 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie | Sakwa ROG, kartka powitalna ROG, zasilacz, naklejka ROG, Zestaw do montażu na ścianie ROG |
| Zgodność z normami | VCCI, BSMI, ICES-003, WHQL, CB, CCC, PSB, FCC, RoHS, KCC, WEEE, PSE Mark, cTUVus, MEPS, J-MOSS, E-Standby, CEC, UkrSEPRO, KC, ERP, China Energy Label, RCM, EU Energy Label, CU, TUV Rheinland Flicker Free Certification, HDCP 2.2, Ukraine Energy Label, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), FSC Mix |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 33 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 59 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 42 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 71.8 cm - głębokość: 27.4 cm - wysokość: 57.9 cm - waga: 8.8 kg Bez podstawki - szerokość: 71.8 cm - głębokość: 7.4 cm - wysokość: 43 cm - waga: 6 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 86.8 cm |
| Głębokość transportowa | 23.8 cm |
| Wysokość transportowa | 51.4 cm |
| Waga transportowa | 15.2 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90LM09T0-B01371 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







