2119 zł
Cena netto: 1 722,76 zł
Cena netto: 1 722,76 zł
SKU: MAG 273QP QD-OLED X24
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: MSI
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor MSI MAG dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 13 cm
- HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4a
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 240 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 0,03 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 2560 x 1440 px Wide Quad HD
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
- Okres gwarancji: 3 lat(a)
| Marketing Description | |
| MSI MAG 273QP QD-OLED X24 to 27-calowy monitor OLED zaprojektowany z myślą o wydajności zarówno w grach, jak i w środowiskach profesjonalnych. Wyposażony w technologię Quantum Dot, zapewnia jasność obrazu na poziomie 1000 cd/m2 i współczynnik kontrastu 1500000:1, gwarantując żywe kolory i głęboką czerń, które zapewniają wciągające wrażenia wizualne. Dzięki natywnej rozdzielczości 2560 x 1440 i czasowi reakcji 0,03 ms monitor zapewnia wyraźny obraz z minimalnym opóźnieniem, dzięki czemu nadaje się do gier wymagających dużej konkurencji i zadań wymagających wysokiej wydajności. Zaprojektowany z myślą o komforcie użytkownika, MAG 273QP QD-OLED X24 posiada funkcje takie jak regulacja wysokości, obrót i pochylenie, które umożliwiają dostosowanie kąta widzenia. Powłoka przeciwodblaskowa w połączeniu z technologią Adaptive-Sync poprawia klarowność obrazu, redukując migotanie ekranu i rozmycie ruchu. Monitor obsługuje HDR400 dla zwiększonego zakresu dynamicznego i zawiera wiele funkcji przeznaczonych specjalnie do gier, takich jak Smart Cross Hair i tryb konsoli, dzięki czemu można go dostosować do różnych zastosowań, od gier po pracę twórczą. Monitor ten spełnia normy dokładności kolorów z Delta E≤2 i ma bezramkową obudowę, dzięki czemu stanowi atrakcyjny wizualnie dodatek do każdego zestawu. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor OLED / Quantum Dot OLED |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2225781 |
| Klasa energii | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Wielkość celownika | 26.5" |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | WQHD 2560 x 1440 przy 240 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.2292 mm |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1500000:1 |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 400 True Black |
| Obsługa kolorów | 1,074 mlrd kolorów (10-bitów) |
| Paleta Kolorów | 98% Adobe RGB (CIE 1976), 99% DCI-P3 (CIE 1976), 138% sRGB (CIE 1976) |
| Czas reakcji | 0,03 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 240 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 96.24 - 265.98 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Charakterystyka | Obraz w obrazie, obraz po obrazie, Technologia Adaptive-Sync, faseta bez ramy, Zapobiegani Migotaniu, joystick 5-drożny, dokładność odwzorowania kolorów Delta E≤2, technologia Less Blue Light, Variable refresh rate (VRR), Smart Cross Hair, Optix Scope, tryb konsolowy, radiator niestandardowy, VESA Certified ClearMR 13000, OLED Care 2.0, Folia grafenowa, Auto low latency mode (ALLM), aktualizacja oprogramowania układowego przez USB, AI Vision, Technologia QD-OLED 3. generacji, HDR400 |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.011 cm x 22.79 cm x 53.201 cm - z podstawką |
| Waga | 6.7 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort Słuchawki (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Kąt obrotu | 60 |
| Kąt rotacji | -90/+90 |
| Regulacja wysokości | 130 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz, 4 x VESA screw, kabel zasilania |
| Dołączone przewody | 1 x kabel DisplayPort |
| Zgodność z normami | TUV Rheinland Flicker Free Certification, DisplayPort 1.4a, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), High Bit Rate 3 (HBR3) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 25 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 32 kWh/1000 godz. |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 61.011 cm - głębokość: 22.79 cm - wysokość: 53.201 cm - waga: 6.7 kg Bez podstawki - szerokość: 61.011 cm - głębokość: 5.45 cm - wysokość: 35.823 cm |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 78 cm |
| Głębokość transportowa | 14 cm |
| Wysokość transportowa | 47.5 cm |
| Waga transportowa | 9.65 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - gwarancja na wypalenie ekranu - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MAG 273QP QD-OLED X24 |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







