772 zł
Cena netto: 627,64 zł
Cena netto: 627,64 zł
SKU: VX27G1-2K
Dostępność: ostatnie sztuki
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: ViewSonic
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor VIEWSONIC VX27G1-2K dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- HDMI Wersja HDMI: 2.0 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 180 Hz Czas reakcji (MPRT): 1 ms
- 2560 x 1440 px Quad HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F CB, CE, EAC, Kompatybilność elektromagnetyczna (EMC), REACH, RoHS, WEEE
| Marketing Description | |
| ViewSonic VX27G1-2K zapewnia wciągające wrażenia podczas pracy na komputerze stacjonarnym dzięki 27-calowemu ekranowi o natywnej rozdzielczości 2560 x 1440, który zapewnia ostry i żywy obraz. Dzięki częstotliwości V-Sync wynoszącej 180 Hz przy maksymalnej rozdzielczości, szybkie gry lub odtwarzanie filmów przebiega płynnie. Technologia panelu SuperClear IPS zapewnia szerokie kąty widzenia w poziomie i w pionie do 178 stopni, gwarantując dokładność i spójność kolorów z różnych pozycji. Wyposażony w technologię Flicker-Free i filtr światła niebieskiego, monitor ten został zaprojektowany tak, aby zmniejszyć zmęczenie oczu podczas długotrwałego użytkowania. Antyodblaskowa twarda powłoka 3H minimalizuje odbicia, a zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) zapewnia płynne działanie i responsywność podczas grania. Dzięki dynamicznemu współczynnikowi kontrastu 80000000:1 i obsłudze HDR10, VX27G1-2K rejestruje szczegóły w gamie kolorów obejmującej 110% sRGB, zwiększając jasność i głębię obrazów. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2245000 |
| Klasa energii | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa F |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Technologia Adaptive-Sync | NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | QHD 2560 x 1440 (DisplayPort: 180 Hz, HDMI: 144 Hz) |
| Rozstaw pikseli | 0.233 mm |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Forma HDR | HDR10 |
| Obsługa kolorów | 1,07 miliarda kolorów (10-bit, 8-bit + FRC) |
| Paleta Kolorów | 78% NTSC, 110% sRGB |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 180 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 255 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | Filtr ograniczający niebieskie światło, technologia Flicker Free, Technologia paneli SuperClear IPS, technologia Transition Minimized Differential Signaling (TMDS), Variable refresh rate (VRR) |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.507 cm x 18.873 cm x 45.565 cm - z podstawką |
| Waga | 3.6 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | DisplayPort 1.4 2 x HDMI Wyjście audio |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), obsługuej interfejs VESA |
| Dołączone przewody | Kabel DisplayPort |
| Żywotność podświetlenia | 30,000 godziny |
| Zgodność z normami | CB, CE/EMC, RoHS, ERP, REACH, WEEE, EAC, UkrSEPRO |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 24 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 29 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 33 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny) | 36 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 61.507 cm - głębokość: 18.873 cm - wysokość: 45.565 cm - waga: 3.6 kg Bez podstawki - szerokość: 61.507 cm - głębokość: 4.796 cm - wysokość: 36.41 cm - waga: 3.1 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 68 cm |
| Głębokość transportowa | 12 cm |
| Wysokość transportowa | 46 cm |
| Waga transportowa | 5 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | VX27G1-2K |
| Dane producenta | Nazwa firmy: ViewSonic Corporation Adres: 10 Pointe Drive, Brea, CA 92821-7620, Stany Zjednoczone Numer telefonu: +1 909 444 8888 Strona internetowa: www.viewsonic.com Adres e-mail: info@viewsonic.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Nazwa firmy: ViewSonic Europe Ltd. Adres: 1st Floor, Salamanca Place, 9 Albert Embankment, London SE1 7SP, Wielka Brytania Numer telefonu: +44 (0) 207 382 8250 Strona internetowa: www.viewsonic.com/eu Adres e-mail: info@viewsoniceurope.com |
| Pomoc techniczna | https://www.viewsonic.com/pl/support |







