820 zł
Cena netto: 666,67 zł
Cena netto: 666,67 zł
SKU: VG2441V
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: ViewSonic
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor VIEWSONIC VG2441V dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Monitor ViewSonic VG2441V ma 24-calowy ekran z natywną rozdzielczością 1920 x 1080, który zapewnia wyraźny i żywy obraz. Dzięki jasności 250 cd/m² i współczynnikowi kontrastu 1500:1 monitor ten gwarantuje żywe obrazy i dokładne kolory. Ultra szerokie kąty widzenia wynoszące 178 stopni zapewniają doskonały obraz wszystkim osobom przebywającym w pomieszczeniu, a powłoka przeciwodblaskowa minimalizuje odbicia. Technologia Flicker-Free i Low Blue Light pomagają zmniejszyć zmęczenie oczu podczas długotrwałego użytkowania. Monitor ten został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności. Wbudowany hub USB 3.2 ułatwia podłączanie urządzeń zewnętrznych, a wiele opcji wejść, w tym HDMI, DisplayPort i USB-C, zapewnia kompatybilność z różnymi urządzeniami. Szereg regulacji wysokości, pochylenia, obrotu i obracania w pionie pozwala na indywidualne dostosowanie komfortu, a system zarządzania kablami zapewnia porządek w miejscu pracy. Certyfikat ENERGY STAR i zgodność z EPEAT Silver podkreślają ekologiczny charakter konstrukcji monitora. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2309477 |
| Klasa energii | Klasa E |
| Wielkość przekątnej | 24" |
| Wielkość celownika | 23.8" |
| Wbudowane urządzenia | Aparat 5,0 Mpx, koncentrator USB 3.2 |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 120 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.275 mm |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1500:1 / 50000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 104% sRGB, 72% NTSC |
| Czas reakcji | 4 ms (typowe szaro-szare), 4,39 ms (szarość do szarości z overdrivem) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 120 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 135 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Języki OSD | Czeski, indonezyjski, tajski, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), wietnamski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, Polish, szwedzki, rosyjski, hiszpański, duński, turecki, rumuński, japoński |
| Charakterystyka | Crystal Clear, technologia Flicker Free, technologia Low Blue Light, Głębia Kolorów 8-bit (6-bit + FRC), Variable refresh rate (VRR), Technologia Eye ProTech+ |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 53.98 cm x 52.94 cm x 20.61 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga | 4.5 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x USB 3.2 — downstream (typ A) 2 x złącze USB-C do podłączenia urządzenia podrzędnego (zasilanie do 15 W) USB-C 3.2 upstream (Tryb Alternatywny DisplayPort, zasilanie) HDMI DisplayPort 1.2 Wyjście audio (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Kąt obrotu | 90 |
| Kąt rotacji | -90/+90 |
| Regulacja wysokości | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), obsługuej interfejs VESA, system porządkowania kabli, pokrywa przesuwna |
| Dołączone przewody | 1 x kabel USB-C - z adapterem USB-A 1 x kabel HDMI |
| Żywotność podświetlenia | 30,000 godziny |
| Zgodność z normami | Certyfikat FCC Class B, ICES-003, NOM, CB, RoHS, WEEE, cTUVus, REACH, CEC, UkrSEPRO, ERP, EAC, CE/EMC, Mexico Energy label |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 18 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 19 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny) | 64 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Windows Hello |
| Wymagany system operacyjny | Apple MacOS, Windows 10, Windows 11 |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 53.98 cm - głębokość: 52.94 cm - wysokość: 20.61 cm - waga: 4.5 kg Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 53.98 cm - głębokość: 38.61 cm - wysokość: 20.61 cm - waga: 4.5 kg Bez podstawki - szerokość: 53.98 cm - głębokość: 34.69 cm - wysokość: 5.86 cm - waga: 2.9 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 63 cm |
| Głębokość transportowa | 51.3 cm |
| Wysokość transportowa | 12.5 cm |
| Waga transportowa | 6.8 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | TCO Certified, generacja 10, dla wyświetlaczy |
| EPEAT Compliant | EPEAT Silver |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | VG2441V |
| Dane producenta | Nazwa firmy: ViewSonic Corporation Adres: 10 Pointe Drive, Brea, CA 92821-7620, Stany Zjednoczone Numer telefonu: +1 909 444 8888 Strona internetowa: www.viewsonic.com Adres e-mail: info@viewsonic.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Nazwa firmy: ViewSonic Europe Ltd. Adres: 1st Floor, Salamanca Place, 9 Albert Embankment, London SE1 7SP, Wielka Brytania Numer telefonu: +44 (0) 207 382 8250 Strona internetowa: www.viewsonic.com/eu Adres e-mail: info@viewsoniceurope.com |
| Pomoc techniczna | https://www.viewsonic.com/pl/support |







