3433 zł
Cena netto: 2 791,06 zł
Cena netto: 2 791,06 zł
SKU: MAG 321CUP QD-OLED
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: MSI
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor MSI MAG dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 80 cm (31.5") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 10 cm
- HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Zakrzywiony
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 165 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 0,03 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 3840 x 2160 px 4K Ultra HD
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): G
- Okres gwarancji: 3 lat(a)
| Marketing Description | |
| MSI MAG 321CUP QD-OLED to 32-calowy monitor OLED zaprojektowany z myślą o wciągających wrażeniach wizualnych i wysokiej jakości obrazu. Dzięki natywnej rozdzielczości 3840 x 2160 i maksymalnej jasności 1000 cd/m² wyświetlacz ten oferuje żywe kolory i imponujący kontrast, wyświetlając 1,0737 miliarda kolorów. Zaawansowana technologia Quantum Dot OLED i współczynnik kontrastu 1500000:1 zapewniają ostrość szczegółów i głębię każdego obrazu. Dodatkowo, dzięki szybkiemu czasowi reakcji wynoszącemu 0,03 ms i częstotliwości odświeżania V-Sync przy maksymalnej rozdzielczości 165 Hz, monitor ten idealnie nadaje się do gier i dynamicznych treści, zapewniając płynne wrażenia. Bezramkowa konstrukcja nadaje mu elegancki wygląd, a szeroki kąt widzenia w pionie i poziomie wynoszący 178 stopni pozwala na wspólne oglądanie bez utraty jakości obrazu. Dzięki kompatybilności z technologią NVIDIA G-SYNC monitor eliminuje rozrywanie obrazu, zapewniając płynną rozgrywkę. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor OLED / Quantum Dot OLED |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2116226 |
| Klasa energii | Klasa G |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 32" |
| Wielkość celownika | 31.5" |
| Zaokrąglony ekran | Tak (1700R) |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | UHD 3840 x 2160 przy 165 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.1814 mm |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1500000:1 |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 400 True Black |
| Obsługa kolorów | 1,0737 miliarda kolorów (10-bit) |
| Paleta Kolorów | 98% Adobe RGB (CIE 1976), 99% DCI-P3 (CIE 1976), 138% sRGB (CIE 1976) |
| Czas reakcji | 0,03 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 165 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 390 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Charakterystyka | Zgodność z NVIDIA G-SYNC, faseta bez ramy, kalibracja Delta E<2, joystick 5-drożny, Less Blue Light PRO, VESA DisplayHDR, Smart Cross Hair, Optix Scope, tryb konsolowy, radiator niestandardowy, OLED Care 2.0, Folia grafenowa, Auto low latency mode (ALLM), wykrywanie granic, wykrywanie paska narzędzi, wykrywanie wielu logo, AI Vision, VESA Certified ClearMR 9000 |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 71.4 cm x 31.8 cm x 47.3 cm - z podstawką |
| Waga | 8 kg |
| Wejście | |
| Typ | Joystik 5-kierunkowy |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI (z Consumer Electronics Control (CEC)) DisplayPort USB-C/DisplayPort Alt Mode (zasilanie do 15 W) Złącze słuchawkowe (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+15 |
| Kąt obrotu | 60 |
| Regulacja wysokości | 100 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilania |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI 1 x kabel DisplayPort |
| Zgodność z normami | DisplayPort 1.4a |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 50 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 50 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 180 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 71.4 cm - głębokość: 31.8 cm - wysokość: 47.3 cm - waga: 8 kg Bez podstawki - szerokość: 71.4 cm - głębokość: 12.3 cm - wysokość: 42.3 cm |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 97.5 cm |
| Głębokość transportowa | 18.5 cm |
| Wysokość transportowa | 51.3 cm |
| Waga transportowa | 11.3 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - gwarancja na wypalenie ekranu - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MAG 321CUP QD-OLED |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







