823 zł
Cena netto: 669,11 zł
Cena netto: 669,11 zł
SKU: MAG 276CXF
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: MSI
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor MSI MAG dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- HDMI Wersja HDMI: 2.0b Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.2a
- Kształt ekranu: Zakrzywiony
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 280 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 0,5 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: Rapid VA
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
| Marketing Description | |
| MSI MAG 276CXF to 27-calowy monitor stacjonarny o rozdzielczości Full HD 1920 x 1080. Dzięki częstotliwości V-Sync do 280 Hz monitor ten zapewnia płynną rozgrywkę. Technologia Fast IPS gwarantuje żywe kolory o głębi 8 bitów + FRC, obsługując ponad miliard kolorów. Powłoka antyodblaskowa poprawia widoczność w różnych warunkach oświetleniowych, a dynamiczny współczynnik kontrastu 100000000:1 zapewnia jakość obrazu z głęboką czernią i jasną bielą. Zakrzywiony ekran (1500R) w połączeniu z szerokim kątem widzenia w poziomie i w pionie wynoszącym 178 stopni pozwala na wciągające oglądanie z wielu pozycji. Regulacja wysokości i pochylenia zapewnia komfort i ergonomię podczas długotrwałego użytkowania. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2062179 |
| Klasa energii | Klasa E |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Zaokrąglony ekran | Tak (1500R) |
| Technologia Adaptive-Sync | AMD Adaptive-Sync |
| Typ panela | Fast IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 (DisplayPort: 280 Hz, HDMI: 240 Hz) |
| Rozstaw pikseli | 0.3114 mm |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 4000:1 / 100000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów | 78% DCI-P3, 102% sRGB, 80% Adobe RGB |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT), 0,5 ms (min. szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 280 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 53.04 - 1434.72 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | 3-stronny bez faset, 8-bit + Głębia Kolorów FRC |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.05 cm x 24.98 cm x 45.16 cm - z podstawką |
| Waga | 3.95 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | DisplayPort 2 x HDMI Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Regulacja wysokości | 130 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 21 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 35 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 21 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 61.05 cm - głębokość: 24.98 cm - wysokość: 45.16 cm - waga: 3.95 kg Bez podstawki - szerokość: 61.05 cm - głębokość: 9.04 cm - wysokość: 36.25 cm - waga: 3.56 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 70.4 cm |
| Głębokość transportowa | 17.8 cm |
| Wysokość transportowa | 50.8 cm |
| Waga transportowa | 6.51 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MAG 276CXF |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







