1631 zł
Cena netto: 1 326,02 zł
Cena netto: 1 326,02 zł
SKU: MAG 272URDF E16
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: MSI
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor MSI MAG dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 13 cm
- Rodzaj portuUSB upstream: USB Typu-A, USB Typu B HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4a
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 160 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 0,5 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 3840 x 2160 px 4K Ultra HD Typ ekranu: Rapid IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
| Marketing Description | |
| Monitor MSI MAG 272URDF E16 zapewnia wrażenia jak na komputerze stacjonarnym dzięki 27-calowemu ekranowi o natywnej rozdzielczości 3840 x 2160, gwarantującej ostry i wyraźny obraz. Jasność 400 cd/m² i dynamiczny współczynnik kontrastu 100000000:1 sprawiają, że obraz jest żywy, dzięki czemu monitor nadaje się do gier i zastosowań profesjonalnych. Szybka technologia IPS zapewnia żywe kolory i szerokie kąty widzenia wynoszące 178 stopni, co pozwala na wciągające wrażenia niezależnie od pozycji ekranu. Wyposażony w takie funkcje, jak VESA DisplayHDR 400 i technologia Flicker-Free, monitor minimalizuje zmęczenie oczu podczas długotrwałego użytkowania, jednocześnie poprawiając jakość obrazu. Jego wszechstronne możliwości regulacji, w tym wysokość, pochylenie, obrót i obracanie w pionie, zaspokajają różne potrzeby i preferencje ergonomiczne, dzięki czemu jest to praktyczny wybór do każdej konfiguracji. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2283906 |
| Klasa energii | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Technologia Adaptive-Sync | VESA Adaptive-Sync |
| Typ panela | Fast IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | 4K 3840 x 2160 przy 160 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.1554 mm |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 / 100000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 1,07 miliarda kolorów (10-bit, 8-bit + FRC) |
| Paleta Kolorów | 93% DCI-P3 (CIE1976), 88% (CIE 1976), 131% sRGB |
| Czas reakcji | 0,5 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 160 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 146.9 - 354.5 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | VESA DisplayHDR 400, Wyświetlacz w trybie podwójnym, AI Vision, KVM, AI Crosshair, tryb konsolowy, Optix Scope, technologia Flicker Free |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.35 cm x 22.79 cm x 53.63 cm - z podstawką |
| Waga | 7.4 kg |
| Wejście | |
| Typ | Joystik 5-kierunkowy |
| Złącza | |
| Interfejsy | DisplayPort 1.4a HDMI Złącze słuchawkowe 2 x USB 2.0 (typ A) USB 2.0 (typ B) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie, pokrętło, wysokość, pivot (obrót) |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Kąt obrotu | 60 |
| Kąt rotacji | 180 |
| Regulacja wysokości | 130 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | VESA, 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilania, 4 x śruba montażowa |
| Dołączone przewody | 1 x kabel DisplayPort 1 x kabel z USB-B na USB-A |
| Zgodność z normami | High Bit Rate 3 (HBR3) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 25 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 55 kWh/1000 godz. |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 61.35 cm - głębokość: 22.79 cm - wysokość: 53.63 cm - waga: 7.4 kg Bez podstawki - szerokość: 61.35 cm - głębokość: 5.46 cm - wysokość: 36.54 cm |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 84 cm |
| Głębokość transportowa | 14.8 cm |
| Wysokość transportowa | 47.5 cm |
| Waga transportowa | 10 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MAG 272URDF E16 |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







