571 zł
Cena netto: 464,23 zł
Cena netto: 464,23 zł
SKU: MAG 244F
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: MSI
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor MSI MAG dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 59,9 cm (23.6") Czarny
- HDMI Wersja HDMI: 2.0b Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.2a
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 200 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 0,5 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray) Czas reakcji (MPRT): 1 ms
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: Rapid IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
| Marketing Description | |
| Monitor MSI MAG 244F zapewnia wciągające wrażenia wizualne dzięki 24-calowemu wyświetlaczowi o natywnej rozdzielczości 1920 x 1080. Dzięki szybkiemu czasowi reakcji wynoszącemu 0,5 ms monitor ten zapewnia płynną rozgrywkę i płynne przejścia. Dzięki dynamicznemu współczynnikowi kontrastu 100000000:1 i jasności 300 cd/m2 obrazy na ekranie są żywe i ostre. Monitor jest wyposażony w technologie takie jak AMD FreeSync Premium, HDR Ready i Flicker-Free, które zapewniają bardziej przyjemne wrażenia wizualne. Wszechstronność urządzenia zwiększają takie funkcje, jak tryby obrazu obok obrazu i obraz w obrazie, dzięki czemu nadaje się ono do wielozadaniowości. Dzięki obsłudze 1,07 miliarda kolorów i szerokiej gamie kolorów 91% Adobe RGB, MAG 244F jest idealnym rozwiązaniem dla graczy i profesjonalistów zajmujących się grafiką. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Wielkość przekątnej | 24" |
| Wielkość celownika | 23.8" |
| Technologia Adaptive-Sync | AMD FreeSync Premium |
| Typ panela | Fast IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 200 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.2745 mm |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 / 100000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 1,07 miliarda kolorów (10-bit, 8-bit + FRC) |
| Paleta Kolorów | 91% Adobe RGB (CIE 1976), 96% DCI-P3 (CIE 1976), 126% sRGB (CIE 1976) |
| Czas reakcji | 0,5 ms (szary-do-szarego), 1 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 200 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 54.9 - 220.18 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | Technologia HDR Ready, High Bit Rate 2 (HBR2), Obraz w obrazie, obraz po obrazie, KVM, tryb konsolowy, AI Vision, Szeroki Wybór Kolorów, technologia Flicker Free, technologia Less Blue Light |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 54.193 cm x 22.017 cm x 39.832 cm - z podstawką |
| Waga | 2.88 kg |
| Wejście | |
| Typ | Joystik 5-kierunkowy |
| Złącza | |
| Interfejsy | DisplayPort 1.2a HDMI Złącze słuchawkowe |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Interfejs Montażowy VESA | VESA, 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz, kabel zasilania |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI |
| Zgodność z normami | TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution), TUV Rheinland Flicker Free Certification |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 54.193 cm - głębokość: 22.017 cm - wysokość: 39.832 cm - waga: 2.88 kg Bez podstawki - szerokość: 54.193 cm - głębokość: 6 cm - wysokość: 32.226 cm |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 60 cm |
| Głębokość transportowa | 12.5 cm |
| Wysokość transportowa | 39.6 cm |
| Waga transportowa | 4.7 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MAG 244F |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







