2120 zł
Cena netto: 1 723,58 zł
Cena netto: 1 723,58 zł
SKU: MAG 271QP QD-OLED X24
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: MSI
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor MSI MAG dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 67,3 cm (26.5") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 11 cm
- HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4a
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 240 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 0,03 ms
- 2560 x 1440 px Wide Quad HD Typ ekranu: OLED
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
| Marketing Description | |
| Ciesz się oszałamiającą jakością obrazu dzięki monitorowi MSI MAG 271QP X24 z 27-calowym ekranem Quantum Dot OLED, zaprojektowanemu z myślą o poprawie wydajności i komfortu grania. Dzięki natywnej rozdzielczości 2560 x 1440 i maksymalnej jasności 1000 cd/m² wyświetlacz zapewnia żywe kolory i głęboką czerń, tworząc wciągające wrażenia wizualne. Dzięki współczynnikowi kontrastu 1500000:1 i obsłudze HDR400 każdy szczegół ożywa, niezależnie od tego, czy grasz w gry, czy pracujesz nad projektami graficznymi. Szybki czas reakcji wynoszący 0,03 ms i częstotliwość odświeżania V-Sync do 240 Hz sprawiają, że monitor zapewnia płynność ruchu i redukuje rozmycie podczas szybkich akcji. Technologia Adaptive-Sync poprawia komfort gry, minimalizując rozrywanie obrazu, a wygodne funkcje, takie jak obraz w obrazie i obraz obok obrazu, umożliwiają wielozadaniowość w najlepszym wydaniu. Dzięki regulacji wysokości, obracaniu w pionie i poziomie oraz pochyleniu monitor można dostosować do każdego miejsca pracy lub konfiguracji do gier, zapewniając komfort podczas długotrwałego użytkowania. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor OLED / Quantum Dot OLED |
| Klasa energii | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Wielkość celownika | 26.5" |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | WQHD 2560 x 1440 przy 240 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.2292 mm |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1500000:1 |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 400 True Black |
| Obsługa kolorów | 1,074 mlrd kolorów (10-bitów) |
| Paleta Kolorów | 98% Adobe RGB (CIE 1976), 99% DCI-P3 (CIE 1976), 138% sRGB (CIE 1976) |
| Czas reakcji | 0,03 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 240 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 390 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Charakterystyka | Obraz w obrazie, obraz po obrazie, Technologia Adaptive-Sync, faseta bez ramy, joystick 5-drożny, radiator niestandardowy, KVM, OLED Care 2.0, Folia grafenowa |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 60.9 cm x 24.2 cm x 41.6 cm - z podstawką |
| Waga | 8 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort Słuchawki (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Kąt obrotu | 60 |
| Kąt rotacji | -90/+90 |
| Regulacja wysokości | 110 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie | 4 x VESA screw, kabel zasilania |
| Dołączone przewody | 1 x kabel DisplayPort |
| Zgodność z normami | DisplayPort 1.4a, High Bit Rate 3 (HBR3) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 25 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 40 kWh/1000 godz. |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 60.9 cm - głębokość: 24.2 cm - wysokość: 41.6 cm - waga: 8 kg Bez podstawki - szerokość: 60.9 cm - głębokość: 7.2 cm - wysokość: 36.2 cm |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 80 cm |
| Głębokość transportowa | 18.5 cm |
| Wysokość transportowa | 50 cm |
| Waga transportowa | 10.4 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - gwarancja na wypalenie ekranu - 3 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MAG 271QP QD-OLED X24 |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







