3634 zł
Cena netto: 2 954,47 zł
Cena netto: 2 954,47 zł
SKU: MPG 272URX QD-OLED
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: MSI
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor MSI MPG dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 67,3 cm (26.5") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 11 cm
- Rodzaj portuUSB upstream: USB Typu-A, USB Typu B HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4a
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 240 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 0,03 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 3840 x 2160 px 4K Ultra HD
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
- Okres gwarancji: 3 lat(a)
| Marketing Description | |
| MSI MPG 272URX to wszechstronny 27-calowy monitor OLED zaprojektowany z myślą o poprawie wrażeń z gier i zwiększeniu wydajności pracy. Dzięki natywnej rozdzielczości 3840 x 2160 i obsłudze szerokiej gamy gam kolorów, w tym 99% DCI-P3 i 100% sRGB, monitor ten zapewnia oszałamiającą jakość obrazu i doskonałą dokładność kolorów. Technologia Quantum Dot zwiększa jasność do 1000 cd/m2, a współczynnik kontrastu 1500000:1 zapewnia głęboką czerń i żywe kolory. Dzięki szybkiemu czasowi reakcji wynoszącemu zaledwie 0,03 ms i maksymalnej częstotliwości odświeżania 240 Hz gracze mogą cieszyć się płynną rozgrywką bez rozmycia ruchu, uzupełnioną technologią Adaptive-Sync. Dodatkowo wbudowany hub USB i różne opcje połączeń, w tym HDMI i DisplayPort, poprawiają kompatybilność z wieloma urządzeniami. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor OLED / Quantum Dot OLED |
| Klasa energii | Klasa G |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Wielkość celownika | 26.5" |
| Technologia Adaptive-Sync | NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Wbudowane urządzenia | Koncentrator USB 3.2 Generacji 1. |
| Zasilanie USB | 98 wat |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | UHD 3840 x 2160 przy 240 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.153 mm |
| Pikseli na cal | 166 |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1500000:1 |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 400 True Black |
| Obsługa kolorów | 1,074 mlrd kolorów (10-bitów) |
| Paleta Kolorów | 100% sRGB (CIE 1976 nakładanie), 100% sRGB (nakładanie CIE 1931), 100% Rec 709 (CIE 1976 nakładanie), 100% Rec 709 (nakładanie CIE 1931), 99% DCI-P3 (CIE 1976 z zachodzeniem na siebie), 94% Adobe RGB (pokrycie CIE 1931), 120.5% NTSC (CIE 1976 area percentage), 93.8% NTSC (CIE 1976 overlap), 103.6% NTSC (CIE 1931 area percentage), 91.5% NTSC (CIE 1931 overlap), 138.2% sRGB (CIE 1976 area percentage), 146.2% sRGB (CIE 1931 area percentage), 118.4% Adobe RGB (CIE 1976 area percentage), 97.5% Adobe RGB (CIE 1976 overlap), 108.4% Adobe RGB (CIE 1931 area percentage), 110.1% DCI-P3 (CIE 1976 area percentage), 107.8% DCI-P3 (CIE 1931 area percentage), 98.4% DCI-P3 (CIE 1931 overlap), 138.2% Rec.709 (CIE 1976 area percentage), 146.2% Rec.709 (CIE 1931 area percentage), 80.2% Rec.2020 (CIE 1976 area percentage), 80.2% Rec.2020 (CIE 1976 overlap), 77.3% Rec.2020 (CIE 1931 area percentage), 77.3% Rec.2020 (CIE 1931 overlap) |
| Czas reakcji | 0,03 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 240 Hz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Charakterystyka | Technologia Adaptive-Sync, faseta bez ramy, sterowanie proporcjami ekranu, MSI Mystic Light, joystick 5-drożny, dokładność odwzorowania kolorów Delta E≤2, Variable refresh rate (VRR), Smart Cross Hair, tryb konsolowy, radiator niestandardowy, KVM, VESA Certified ClearMR 13000, OLED Care 2.0, Auto low latency mode (ALLM), AI Vision, Technologia QD-OLED 3. generacji, technologia EL GEN 3, 5-warstwowy panel OLED w tandemie |
| Waga | 8.1 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort USB-C/DisplayPort Alt Mode (Tryb Alt DisplayPort, moc do 98W) USB 3.2 Generacji 1. upstream (typ B) 2 x USB 3.2 Generacji 1. downstream (typ A) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Kąt obrotu | 60 |
| Kąt rotacji | -90/+90 |
| Regulacja wysokości | 110 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie | 4 x VESA screw, kabel zasilania |
| Dołączone przewody | 1 x kabel DisplayPort 1 x kabel HDMI 1 x kabel z USB-A na USB-B |
| Zgodność z normami | FCC, RoHS, WEEE, TUV Rheinland Flicker Free Certification, HDCP 2.3, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), DisplayPort 2.1, Ultra Wysoka Prędkość Bitowa 20 (UHBR20) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 33 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 32 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 230 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | MSI Gaming Intelligence App |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Waga transportowa | 11.36 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - gwarancja na wypalenie ekranu - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MPG 272URX QD-OLED |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







