3837 zł
Cena netto: 3 119,51 zł
Cena netto: 3 119,51 zł
SKU: MPG 321CURX QD-OLED
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: MSI
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor MSI MPG dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 80 cm (31.5") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 11 cm
- Rodzaj portuUSB upstream: USB Typu-A, USB Typu B HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4a
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 240 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 0,05 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray) Czas reakcji (MPRT): 0,03 ms
- 3840 x 2160 px 4K Ultra HD
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): G
- Okres gwarancji: 3 lat(a)
| Marketing Description | |
| Monitor MSI MPG 321CURX QD-OLED zapewnia wciągające wrażenia wizualne dzięki przekątnej ekranu 32 cali i natywnej rozdzielczości 3840 x 2160. Dzięki technologii Quantum Dot OLED monitor zapewnia jasność obrazu na poziomie 1000 cd/m² i współczynnik kontrastu 1500000:1, co sprawia, że nadaje się do wyświetlania żywych kolorów w różnych warunkach. Szeroki kąt widzenia w poziomie i pionie wynoszący 178 stopni pozwala widzom cieszyć się stałą jakością obrazu z różnych pozycji, co poprawia zarówno współpracę, jak i rozrywkę. Monitor charakteryzuje się krótkim czasem reakcji wynoszącym 0,03 ms oraz technologią Adaptive-Sync, która zapewnia płynną rozgrywkę i odtwarzanie wideo. Użytkownicy docenią wygodę wbudowanych funkcji, takich jak obraz w obrazie, certyfikat HDR 400 True Black oraz konfigurowalne zarządzanie temperaturą za pomocą niestandardowego radiatora. Ponadto monitor obsługuje takie funkcje, jak KVM i wykrywanie wielu monitorów, dzięki czemu jest wszechstronny zarówno do gier, jak i do pracy. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor OLED / Quantum Dot OLED |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2116260 |
| Klasa energii | Klasa G |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 32" |
| Wielkość celownika | 31.5" |
| Zaokrąglony ekran | Tak (1700R) |
| Wbudowane urządzenia | Hub USB 2.0 |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 przy 240 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.1814 mm |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1500000:1 |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 400 True Black |
| Obsługa kolorów | 1,0737 miliarda kolorów (10-bit) |
| Paleta Kolorów | 99% DCI-P3, 138% sRGB, 98% Adobe RGB |
| Czas reakcji | 0,03 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 240 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 566 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Charakterystyka | Obraz w obrazie, obraz po obrazie, Technologia Adaptive-Sync, kalibracja Delta E<2, HDR 400 True Black, Less Blue Light PRO, Variable refresh rate (VRR), Smart Cross Hair, Optix Scope, tryb konsolowy, radiator niestandardowy, KVM, VESA Certified ClearMR 13000, OLED Care 2.0, Folia grafenowa, Auto low latency mode (ALLM), wykrywanie paska narzędzi, wykrywanie wielu logo, AI Vision |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 71.4 cm x 31.8 cm x 47.3 cm - z podstawką |
| Waga | 8.4 kg |
| Wejście | |
| Typ | Joystik 5-kierunkowy |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort 1.4 USB-C/DisplayPort Alt Mode (Tryb Alt DisplayPort, moc do 98W) 2 x USB 2.0 — downstream (typ A) USB 2.0 — upstream (typ B) Złącze słuchawkowe (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+15 |
| Kąt obrotu | 60 |
| Regulacja wysokości | 100 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilania |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI 1 x kabel DisplayPort 1 x kabel z USB typ A na USB typ B |
| Zgodność z normami | TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 50 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 50 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 290 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | MSI Gaming Intelligence App |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 71.4 cm - głębokość: 31.8 cm - wysokość: 47.3 cm - waga: 8.4 kg Bez podstawki - szerokość: 71.4 cm - głębokość: 12.3 cm - wysokość: 42.3 cm |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 97.5 cm |
| Głębokość transportowa | 18.5 cm |
| Wysokość transportowa | 51.3 cm |
| Waga transportowa | 11.9 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MPG 321CURX QD-OLED |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







