939 zł
Cena netto: 763,41 zł
Cena netto: 763,41 zł
SKU: 90LM0AQ1-B01170
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor ASUS TUF dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 2.0 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Zakrzywiony
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 180 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 2560 x 1440 px Quad HD Typ ekranu: Fast VA
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): E Forest Stewardship Council (FSC) Mix
| Marketing Description | |
| Monitor ASUS TUF Gaming VG27WQ3B został zaprojektowany z myślą o wciągających wrażeniach podczas grania dzięki 27-calowemu zakrzywionemu wyświetlaczowi QHD. Dzięki rozdzielczości 2560 x 1440 monitor ten zapewnia oszałamiającą jakość obrazu i żywe kolory, które zachwycą graczy i twórców treści. Dzięki częstotliwości odświeżania 180 Hz i szybkiemu czasowi reakcji 0,5 ms ruchy są płynne, a rozmycie obrazu zminimalizowane, co zapewnia przyjemność podczas każdej sesji gry. Oprócz imponujących możliwości wyświetlania, model VG27WQ3B jest wyposażony w różne funkcje gamingowe, takie jak technologia GamePlus, technologia Adaptive-Sync i obsługa HDR. Funkcje te poprawiają wydajność gier, umożliwiając optymalizację grafiki i zmniejszenie opóźnień. Powłoka ekranu przeciwodblaskowa i technologia redukcji niebieskiego światła dodatkowo przyczyniają się do komfortowego oglądania, dzięki czemu monitor nadaje się do długotrwałego użytkowania. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2102158 |
| Klasa energii | Klasa E |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Zaokrąglony ekran | Tak (1500R) |
| Technologia Adaptive-Sync | AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync |
| Typ panela | Fast VA |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | QHD 2560 x 1440 przy 180 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.233 mm |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 5000:1 |
| Forma HDR | HDR10 |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 125% sRGB, 90% DCI-P3 |
| Czas reakcji | 1 ms (szary-do-szarego), 0,5 ms (min. szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 180 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 267 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | HDCP, Trace Free Technology, ASUS GamePlus, technologia Flicker Free, Technologia Adaptive-Sync, Wybór Temperatury Barwowej, GameFast Input Technology, HDR (szeroki zakres dynamiki), ASUS Extreme Low Motion Blur technology, technologia Low Blue Light, 3-stronny bez faset, technologia Shadow Boost, Display Widget, Variable refresh rate (VRR), ASUS Variable Overdrive |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61 cm x 19.3 cm x 45.6 cm - z podstawką |
| Waga | 4.9 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort Słuchawki (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | +23/-5 |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Zgodność z normami | TUV Rheinland Flicker Free Certification, DisplayPort 1.4, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution), FSC Mix |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 21 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 45 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 23 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | ASUS DisplayWidget Center |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Bez podstawki - szerokość: 61 cm - głębokość: 8 cm - wysokość: 36.7 cm - waga: 4.2 kg Z podstawką - szerokość: 61 cm - głębokość: 19.3 cm - wysokość: 45.6 cm - waga: 4.9 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 68 cm |
| Głębokość transportowa | 15 cm |
| Wysokość transportowa | 52 cm |
| Waga transportowa | 6.9 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90LM0AQ1-B01170 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







