1080 zł
Cena netto: 878,05 zł
Cena netto: 878,05 zł
SKU: MAG 275CQRF QD E2
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: MSI
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor MSI MAG dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 11 cm
- HDMI Wersja HDMI: 2.0b Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4a
- Kształt ekranu: Zakrzywiony
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 180 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 0,5 ms
- 2560 x 1440 px Wide Quad HD Typ ekranu: Rapid VA
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
| Marketing Description | |
| MSI MAG 275CQRF QD E2 został zaprojektowany z myślą o tych, którzy poszukują wyjątkowych wrażeń wizualnych. Dzięki 27-calowemu, zakrzywionemu wyświetlaczowi o natywnej rozdzielczości 2560 x 1440 i czasie reakcji 0,5 ms, monitor ten zapewnia wyraźny i żywy obraz. Technologia Rapid VA oferuje dynamiczny współczynnik kontrastu 100000000:1 i obsługuje HDR, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się bogatymi kolorami i głęboką czernią, zapewniając wciągające wrażenia wizualne. Antyodblaskowy ekran zapewnia widoczność w różnych warunkach oświetleniowych, z jasnością 300 cd/m² i szeroką gamą kolorów, która obejmuje 150% sRGB, 97% Adobe RGB i 97% DCI-P3. Funkcje regulacji nachylenia, obrotu i wysokości pozwalają na dostosowanie pozycji w celu zwiększenia komfortu podczas długotrwałego użytkowania. Dla entuzjastów gier, monitor obsługuje pionową częstotliwość odświeżania w zakresie od 48 do 180 Hz, wraz z technologią AMD Adaptive-Sync, aby wyeliminować rozrywanie ekranu i zacinanie się. Dzięki wbudowanemu przełącznikowi KVM można łatwo przełączać się między podłączonymi urządzeniami bez konieczności odłączania kabla. Funkcja MSI Mystic Light dodaje unikalny akcent personalizacji, a tryby Picture-in-Picture i Picture by Picture umożliwiają użytkownikom wydajną wielozadaniowość. Wejścia USB-C, DisplayPort i podwójne HDMI zapewniają kompatybilność z szeroką gamą urządzeń, dzięki czemu MSI MAG 275CQRF QD E2 jest wszechstronnym wyborem zarówno do pracy, jak i zabawy. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Zaokrąglony ekran | Tak (1000R) |
| Technologia Adaptive-Sync | AMD Adaptive-Sync |
| Wbudowane urządzenia | Hub USB 2.0, przełącznik KVM |
| Typ panela | Szybkie VA |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | WQHD 2560 x 1440 przy 180 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.2331 mm |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 5000:1 / 100000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 1,07 miliarda kolorów (10-bit, 8-bit + FRC) |
| Paleta Kolorów | 97% Adobe RGB, 97% DCI-P3, 150% sRGB |
| Czas reakcji | 0,5 ms (szary-do-szarego), 1 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 180 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 90 - 248 KHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Quantum Dot technology |
| Charakterystyka | Obraz w obrazie, obraz po obrazie, AI Vision, Szeroki Wybór Kolorów, tryb konsolowy, Smart Cross Hair, MSI Mystic Light, aktualizacja oprogramowania układowego przez USB, Zapobiegani Migotaniu |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.15 cm x 23.67 cm x 42.87 cm - z podstawką |
| Waga | 5.7 kg |
| Wejście | |
| Typ | Joystik 5-kierunkowy |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort 1.2a 2 x USB 2.0 (typ A) USB 2.0 — upstream (typ B) USB-C (DisplayPort Tryb Alternatywny, zasilanie do 15 W) Słuchawki (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, odchylenie, pokrętło |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Kąt obrotu | 40 |
| Regulacja wysokości | 110 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 75 x 75 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Zgodność z normami | TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50 - 60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 26 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 37 kWh/1000 godz. |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 61.15 cm - głębokość: 23.67 cm - wysokość: 42.87 cm - waga: 5.7 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 83.6 cm |
| Głębokość transportowa | 16.1 cm |
| Wysokość transportowa | 48.5 cm |
| Waga transportowa | 8.3 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MAG 275CQRF QD E2 |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







