730 zł
Cena netto: 593,50 zł
Cena netto: 593,50 zł
SKU: VG2709-2K-MHDU-2
Dostępność: mała
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: ViewSonic
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor VIEWSONIC VG2709-2K-MHDU-2 dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 13 cm Wbudowane głośniki
- Rodzaj portuUSB upstream: USB Typu-A, USB Type-C HDMI Wersja HDMI: 1.4/2.0/2.2 Ilość DisplayPort: 1
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms
- 2560 x 1440 px Quad HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
| Marketing Description | |
| ViewSonic VG2709-2K-MHDU-2 to wszechstronny 27-calowy monitor stacjonarny zaprojektowany z myślą o poprawie wrażeń wizualnych podczas grania, korzystania z multimediów lub pracy. Dzięki natywnej rozdzielczości 2560 x 1440 i jasności 350 cd/m² zapewnia żywy obraz i oszałamiające szczegóły, a dokładne kolory są obsługiwane przez gamę kolorów 104% sRGB. Monitor jest wyposażony w technologię Flicker-Free i filtr światła niebieskiego, które zapewniają komfort dla oczu podczas długotrwałego użytkowania, dzięki czemu nadaje się do różnych trybów, w tym do oglądania filmów i czytania tekstu. Ergonomiczna podstawa umożliwia regulację wysokości, pochylenie, obrót i obracanie w pionie, co pozwala dostosować monitor do optymalnego kąta widzenia niezależnie od środowiska pracy. Oprócz funkcji wyświetlania, model ten jest wyposażony w hub USB 3.2 i funkcję USB Power Delivery o mocy 100 W, umożliwiającą podłączenie urządzeń peryferyjnych i innych urządzeń. Zintegrowana karta Ethernet i różnorodne opcje wejść, w tym HDMI i USB-C, zapewniają elastyczność podłączenia wielu urządzeń. Monitor jest również wyposażony w organizer kabli, który zmniejsza bałagan, i jest zgodny z normami środowiskowymi, takimi jak ENERGY STAR i EPEAT Silver, co świadczy o zaangażowaniu w zrównoważony rozwój. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2056898 |
| Klasa energii | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa F |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Wbudowane urządzenia | Koncentrator USB 3.2 |
| Zasilanie USB | 100 wat |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | QHD 2560 x 1440 przy 100 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.233 mm |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 / 50000000:1 (dynamic) |
| Forma HDR | HDR10 |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 104% sRGB, 72% NTSC |
| Czas reakcji | 4 ms (szary-do-szarego z przesterem), 4 ms (typowe szaro-szare) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 100 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 152 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | Tryb gry, technologia Flicker Free, technologia Transition Minimized Differential Signaling (TMDS), technologia Blue Light Filter, Movie Mode, tryb tekstowy, tryb sieciowy, tryb mono, podstawa ergonomiczna, Variable refresh rate (VRR), True 8-bit, Technologia paneli SuperClear IPS, ViewSonic Eye ProTech |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.38 cm x 23.329 cm x 40.8 cm - z podstawką (najniższa pozycja) |
| Waga | 6.7 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 2.5 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | HDMI DisplayPort Wyjście DisplayPort USB-C/DisplayPort Tryb Alternatywny z Power Delivery (moc do 98W) USB 3.2 — upstream (typ B) 2 x USB 3.2 — downstream (typ A) LAN Wyjście audio (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -3.5/+28 |
| Kąt obrotu | 360 |
| Kąt rotacji | 180 |
| Regulacja wysokości | 130 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), organizer do kabli, obsługuej interfejs VESA |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI 1 x kabel z USB-A na USB-B 1 x kabel USB-C |
| Żywotność podświetlenia | 30,000 godziny |
| Zgodność z normami | CB, RoHS, WEEE, REACH, UkrSEPRO, ERP, EAC, CE/EMC, HDCP 2.2 |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 22 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 26 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 22.3 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny) | 36 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 61.38 cm - głębokość: 23.329 cm - wysokość: 40.8 cm - waga: 6.7 kg Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 61.38 cm - głębokość: 23.329 cm - wysokość: 53.8 cm - waga: 6.7 kg Bez podstawki - szerokość: 61.38 cm - głębokość: 5.1 cm - wysokość: 36.58 cm - waga: 4.4 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 77.5 cm |
| Głębokość transportowa | 14 cm |
| Wysokość transportowa | 46.5 cm |
| Waga transportowa | 8.1 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | TCO Certified Displays 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Silver |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - odbiór i zwrot - 5 lat |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | VG2709-2K-MHDU-2 |
| Dane producenta | Nazwa firmy: ViewSonic Corporation Adres: 10 Pointe Drive, Brea, CA 92821-7620, Stany Zjednoczone Numer telefonu: +1 909 444 8888 Strona internetowa: www.viewsonic.com Adres e-mail: info@viewsonic.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Nazwa firmy: ViewSonic Europe Ltd. Adres: 1st Floor, Salamanca Place, 9 Albert Embankment, London SE1 7SP, Wielka Brytania Numer telefonu: +44 (0) 207 382 8250 Strona internetowa: www.viewsonic.com/eu Adres e-mail: info@viewsoniceurope.com |
| Pomoc techniczna | https://www.viewsonic.com/pl/support |







