921 zł
Cena netto: 748,78 zł
Cena netto: 748,78 zł
SKU: VG2409U-2
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: ViewSonic
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor VIEWSONIC VG2409U-2 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 60,5 cm (23.8") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 13 cm Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 1.4 Ilość DisplayPort: 1
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
| Marketing Description | |
| ViewSonic VG2409U-2 to wszechstronny 24-calowy wyświetlacz zaprojektowany z myślą o wydajności i komforcie. Dzięki natywnej rozdzielczości 1920 x 1080 monitor zapewnia ostry obraz i dynamiczny współczynnik kontrastu 50000000:1. Powłoka przeciwodblaskowa ogranicza odbicia, dzięki czemu monitor nadaje się do różnych warunków oświetleniowych. Szeroki kąt widzenia wynoszący 178 stopni w poziomie i w pionie zapewnia spójne kolory pod różnymi kątami. Wyposażony w stację dokującą USB-C i hub USB 3.2, monitor VG2409U-2 ułatwia płynną łączność z wieloma urządzeniami. Monitor wykorzystuje technologię Flicker-Free i Eye ProTech+, które zmniejszają zmęczenie oczu podczas długotrwałego użytkowania. Regulowana wysokość, pochylenie i obracanie w pionie zwiększają ergonomię i elastyczność, a energooszczędne funkcje, w tym certyfikat ENERGY STAR, są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2056991 |
| Klasa energii | Klasa E |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa E |
| Wielkość przekątnej | 24" |
| Łańcuch Stokrotkowy | Tak |
| Wbudowane urządzenia | Stacja dokująca USB-C, koncentrator USB 3.2 |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 100 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.275 mm |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1300:1 / 50000000:1 (dynamic) |
| Forma HDR | HDR10 |
| Obsługa kolorów | 16,7 mln kolorów (8-bit) |
| Paleta Kolorów | 104% sRGB, 72% NTSC |
| Czas reakcji | 4 ms (szary-do-szarego z przesterem), 4 ms (typowe szaro-szare) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 100 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 112 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | SuperClear, Eco-Mode, technologia Flicker Free, Variable refresh rate (VRR), Technologia Eye ProTech+ |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 53.97 cm x 23.329 cm x 38.989 cm - z podstawką |
| Waga | 5.6 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 2.5 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | DisplayPort HDMI Wyjście audio (mały jack) Wyjście DisplayPort 2 x USB 3.2 — downstream (typ A) USB 3.2 — upstream (typ B) USB-C 3.2 upstream/DisplayPort Tryb Alternatywny z Power Delivery (moc maks. 65 W) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -3.5/+28 |
| Kąt obrotu | 360 |
| Kąt rotacji | 180 |
| Regulacja wysokości | 130 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), system porządkowania kabli |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI 1 x kabel z USB typ A na USB typ B 1 x kabel USB-C |
| Żywotność podświetlenia | 30,000 godziny |
| Zgodność z normami | CB, RoHS, WEEE, REACH, UkrSEPRO, BIS |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 17 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 19 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 15.5 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny) | 19.5 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Bez podstawki - szerokość: 53.97 cm - głębokość: 5.09 cm - wysokość: 32.318 cm - waga: 3.5 kg Z podstawką - szerokość: 53.97 cm - głębokość: 23.329 cm - wysokość: 38.989 cm - waga: 5.6 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 62.2 cm |
| Głębokość transportowa | 14.4 cm |
| Wysokość transportowa | 52 cm |
| Waga transportowa | 7.2 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | TCO Certified Displays 9 |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - odbiór i zwrot - 5 lat |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | VG2409U-2 |
| Dane producenta | Nazwa firmy: ViewSonic Corporation Adres: 10 Pointe Drive, Brea, CA 92821-7620, Stany Zjednoczone Numer telefonu: +1 909 444 8888 Strona internetowa: www.viewsonic.com Adres e-mail: info@viewsonic.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Nazwa firmy: ViewSonic Europe Ltd. Adres: 1st Floor, Salamanca Place, 9 Albert Embankment, London SE1 7SP, Wielka Brytania Numer telefonu: +44 (0) 207 382 8250 Strona internetowa: www.viewsonic.com/eu Adres e-mail: info@viewsoniceurope.com |
| Pomoc techniczna | https://www.viewsonic.com/pl/support |







