306 zł
Cena netto: 248,78 zł
Cena netto: 248,78 zł
SKU: VG2208A-HD
Dostępność: duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: ViewSonic
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor VIEWSONIC VG2208A-HD dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 55,9 cm (22") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 10 cm Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 1.4 Ilość DisplayPort: 1
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): E ENERGY STAR CB, CE, REACH, RoHS, WEEE
| Marketing Description | |
| ViewSonic VG2208A-HD to 22-calowy monitor stacjonarny zaprojektowany z myślą o zapewnieniu doskonałych wrażeń wizualnych. Dzięki natywnej rozdzielczości 1920 x 1080 i jasności 250 cd/m2 monitor ten zapewnia żywe kolory i krystalicznie czysty obraz. Technologia panelu SuperClear IPS zapewnia szerokie kąty widzenia wynoszące 178 stopni, dzięki czemu idealnie nadaje się do udostępniania treści innym osobom bez utraty dokładności kolorów i kontrastu. Monitor oferuje również szereg trybów, w tym tryb gry, tryb filmowy, tryb tekstowy i tryb internetowy, które poprawiają komfort oglądania. Dzięki technologii Flicker-Free i filtrowi światła niebieskiego monitor VG2208A-HD zmniejsza zmęczenie oczu, dzięki czemu nadaje się do długotrwałego użytkowania. Ergonomiczna podstawa umożliwia regulację wysokości, pochylenia, obrotu i obracania w pionie, zapewniając optymalny komfort i pozycjonowanie podczas pracy lub grania. Dzięki żywotności podświetlenia wynoszącej 30 000 godzin i certyfikatowi ENERGY STAR monitor ten jest przyjazny dla środowiska i energooszczędny, co czyni go inteligentnym dodatkiem do każdego miejsca pracy. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2009582 |
| Klasa energii | Klasa E |
| Wielkość przekątnej | 22" |
| Wielkość celownika | 21.5" |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 (DisplayPort: 100 Hz, HDMI: 100 Hz, VGA: 75 Hz) |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 / 50000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 104% sRGB, 72% NTSC |
| Czas reakcji | 5 ms (szary-do-szarego z technologią overdrive), 5 ms (szary-do-szarego standardowy) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 100 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 24 - 115 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | Tryb gry, technologia Flicker Free, technologia Transition Minimized Differential Signaling (TMDS), technologia Blue Light Filter, Movie Mode, tryb tekstowy, tryb sieciowy, tryb mono, Głębia Kolorów 8-bit (6-bit + FRC), podstawa ergonomiczna, Variable refresh rate (VRR), Technologia paneli SuperClear IPS, ViewSonic Eye ProTech |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 49.286 cm x 20.431 cm x 35.832 cm - z podstawką (najniższa pozycja) |
| Waga | 3.8 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | HDMI DisplayPort VGA Wyjście audio (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -3.5/+23 |
| Kąt obrotu | 340 |
| Kąt rotacji | 90 |
| Regulacja wysokości | 100 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), obsługuej interfejs VESA |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI |
| Żywotność podświetlenia | 30,000 godziny |
| Zgodność z normami | CB, RoHS, WEEE, REACH, UkrSEPRO, ERP, EAC, CE/EMC |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Konsumpcja energii (w trybie ON) | 13 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 13 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 13 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny) | 17 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 49.286 cm - głębokość: 20.431 cm - wysokość: 35.832 cm - waga: 3.8 kg Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 49.286 cm - głębokość: 20.431 cm - wysokość: 45.832 cm - waga: 3.8 kg Bez podstawki - szerokość: 49.286 cm - głębokość: 4.3 cm - wysokość: 28.648 cm - waga: 2.2 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 55 cm |
| Głębokość transportowa | 15.3 cm |
| Wysokość transportowa | 34.8 cm |
| Waga transportowa | 5.1 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | TCO Certified Displays 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Silver |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - odbiór i zwrot - 5 lat |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | VG2208A-HD |
| Dane producenta | Nazwa firmy: ViewSonic Corporation Adres: 10 Pointe Drive, Brea, CA 92821-7620, Stany Zjednoczone Numer telefonu: +1 909 444 8888 Strona internetowa: www.viewsonic.com Adres e-mail: info@viewsonic.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Nazwa firmy: ViewSonic Europe Ltd. Adres: 1st Floor, Salamanca Place, 9 Albert Embankment, London SE1 7SP, Wielka Brytania Numer telefonu: +44 (0) 207 382 8250 Strona internetowa: www.viewsonic.com/eu Adres e-mail: info@viewsoniceurope.com |
| Pomoc techniczna | https://www.viewsonic.com/pl/support |







