3836 zł
Cena netto: 3 118,70 zł
Cena netto: 3 118,70 zł
SKU: MAG 321UPX QD-OLED
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: MSI
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor MSI MAG dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 80 cm (31.5") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 10 cm
- HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4a
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 240 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms
- 3840 x 2160 px 4K Ultra HD
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): G
| Marketing Description | |
| Odkryj monitor MSI MAG 321UPX QD-OLED, zaprojektowany z myślą o profesjonalistach i entuzjastach gier. Ten 31,5-calowy monitor łączy w sobie technologię Quantum Dot OLED z szeroką gamą kolorów, w tym 138,2% sRGB, 97,5% Adobe RGB i 99% DCI-P3, zapewniając żywe i dokładne kolory w różnych zastosowaniach. Dzięki certyfikatowi VESA DisplayHDR 400 True Black zapewnia głęboką czerń i oszałamiający współczynnik kontrastu 1500000:1, ożywiając treści głębią i wyrazistością. MAG 321UPX QD-OLED został zbudowany z myślą o szybkości, z czasem reakcji 0,03 ms i częstotliwością odświeżania 240 Hz, w połączeniu z technologią Adaptive-Sync, zapewniającą płynną rozgrywkę bez łez. Ergonomiczne funkcje, takie jak regulacja wysokości, obrotu, obrotu i pochylenia, wraz z bezramkową konstrukcją ramki i chłodzeniem bez wentylatora, zapewniają komfort i eleganckie środowisko bez rozpraszania uwagi. Łączność jest wszechstronna, a porty HDMI 2.1, DisplayPort 1.4 i USB-C obsługują szeroką gamę urządzeń. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą wymagającym dokładności odwzorowania kolorów w swoich projektach, graczem szukającym wciągającej i responsywnej rozgrywki, czy po prostu szukasz monitora, który potrafi wszystko, MSI MAG 321UPX QD-OLED został zaprojektowany tak, aby spełnić Twoje potrzeby. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor OLED / Quantum Dot OLED |
| Wielkość przekątnej | 31.5" |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | 4K 3840 x 2160 przy 240 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.1814 mm |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1500000:1 |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 400 True Black |
| Obsługa kolorów | 1,074 mlrd kolorów (10-bitów) |
| Paleta Kolorów | 99% DCI-P3, 97.5% Adobe RGB, 138.2% sRGB |
| Czas reakcji | 0,03 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 240 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 31 - 585 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Charakterystyka | Obraz w obrazie, obraz po obrazie, chłodzenie bez wentylatora, Technologia Adaptive-Sync, faseta bez ramy, kalibracja Delta E<2, HDR 400 True Black, joystick 5-drożny, VESA DisplayHDR, Variable refresh rate (VRR), radiator niestandardowy, VESA Certified ClearMR 13000, OLED Care 2.0, Folia grafenowa, Auto low latency mode (ALLM) |
| Kolor | Czarny metalik |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 71.7 cm x 24.2 cm x 45.7 cm - z podstawką |
| Waga | 9.1 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort 1.4 USB-C/DisplayPort Alt Mode (zasilanie do 15 W) Złącze słuchawkowe (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+15 |
| Kąt obrotu | 60 |
| Kąt rotacji | -10/+10 |
| Regulacja wysokości | 110 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilania |
| Zgodność z normami | CB, EMC, FCC, RoHS, TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 210 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 71.7 cm - głębokość: 24.2 cm - wysokość: 45.7 cm - waga: 9.1 kg Bez podstawki - szerokość: 71.7 cm - głębokość: 7.2 cm - wysokość: 41.9 cm |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 120 cm |
| Głębokość transportowa | 25 cm |
| Wysokość transportowa | 54 cm |
| Waga transportowa | 11.4 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - gwarancja na wypalenie ekranu - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MAG 321UPX QD-OLED |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







