1091 zł
Cena netto: 886,99 zł
Cena netto: 886,99 zł
SKU: VG3208-4K
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: ViewSonic
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor VIEWSONIC VG3208-4K dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 81,3 cm (32") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 9 cm
- HDMI Wersja HDMI: 2.0 Ilość DisplayPort: 1
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms
- 3840 x 2160 px 4K Ultra HD Typ ekranu: VA
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
| Marketing Description | |
| Monitor LCD ViewSonic VG3208-4K z podświetleniem LED oferuje 32-calowy ekran 4K UHD, który zapewnia klarowność i szczegółowość obrazu. Dzięki dynamicznemu współczynnikowi kontrastu wynoszącemu 50 000 000:1 oraz gamie kolorów obejmującej 104% sRGB i 72% NTSC zapewnia żywe kolory i głęboką czerń. Monitor obsługuje HDR10, poprawiając jakość treści o wysokim zakresie dynamicznym. W modelu VG3208-4K położono nacisk na ergonomię. Wyposażono go w płaską ramkę przednią, bezramkową konstrukcję z trzech stron zapewniającą płynny obraz oraz szeroki zakres regulacji położenia wyświetlacza, w tym wysokość, obrót i pochylenie. Dzięki temu monitor jest odpowiedni dla profesjonalistów spędzających długie godziny przy biurku. Ponadto monitor jest wyposażony w opatentowaną technologię ViewSonic Eye ProTech, obejmującą filtr światła niebieskiego i technologię Flicker-Free, która chroni oczy przed zmęczeniem i nadmiernym wysiłkiem. Kompleksowa łączność obejmuje dwa porty HDMI, port DisplayPort i wyjście audio, co pozwala na podłączenie różnych urządzeń i konfiguracji. Model VG3208-4K to nie tylko wydajność i komfort, ale także dbałość o środowisko. Posiada certyfikat ENERGY STAR i jest zgodny z normą EPEAT, co odzwierciedla zaangażowanie firmy ViewSonic w energooszczędność i praktyki przyjazne dla środowiska. Niezależnie od tego, czy chodzi o pracę, czy rozrywkę, ViewSonic VG3208-4K to inteligentny wybór zapewniający wysoką wydajność i zrównoważony rozwój. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1992945 |
| Klasa energii | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 32" |
| Wielkość celownika | 31.5" |
| Typ panela | VA |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | 4K 3840 x 2160 przy 60 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.182 mm |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 3000:1 / 50000000:1 (dynamic) |
| Forma HDR | HDR10 |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 104% sRGB, 72% NTSC |
| Czas reakcji | 4 ms (szary-do-szarego), 4,34 ms (szaro-do-szaro z overdrive'em) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 24 - 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 15 - 140 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | Technologia Flicker Free, technologia Blue Light Filter, Głębia Kolorów 8-bit, Tryb Eko, 3-stronny bezkrawędziowy, ViewSonic Eye ProTech, Technologia paneli SuperClear Vertical Alignment |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 71.43 cm x 21.3 cm x 45.6 cm - z podstawką (najniższa pozycja) |
| Waga | 7.9 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | DisplayPort 2 x HDMI (HDCP 2.2) Wyjście audio |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -4/+20 |
| Kąt obrotu | 360 |
| Regulacja wysokości | 90 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), organizer do kabli, odpinana podstawa, obsługuej interfejs VESA |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI |
| Żywotność podświetlenia | 30,000 godziny |
| Zgodność z normami | CB, RoHS, WEEE, REACH, UkrSEPRO, ERP, EAC, CE/EMC |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 32 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 37 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 40 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny) | 42 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 71.43 cm - głębokość: 21.3 cm - wysokość: 45.6 cm - waga: 7.9 kg Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 71.43 cm - głębokość: 21.3 cm - wysokość: 54.6 cm - waga: 7.9 kg Bez podstawki - szerokość: 71.43 cm - głębokość: 5.922 cm - wysokość: 42.748 cm - waga: 5.5 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 87.5 cm |
| Głębokość transportowa | 14.7 cm |
| Wysokość transportowa | 51.5 cm |
| Waga transportowa | 9.8 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - odbiór i zwrot - 5 lat |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | VG3208-4K |
| Dane producenta | Nazwa firmy: ViewSonic Corporation Adres: 10 Pointe Drive, Brea, CA 92821-7620, Stany Zjednoczone Numer telefonu: +1 909 444 8888 Strona internetowa: www.viewsonic.com Adres e-mail: info@viewsonic.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Nazwa firmy: ViewSonic Europe Ltd. Adres: 1st Floor, Salamanca Place, 9 Albert Embankment, London SE1 7SP, Wielka Brytania Numer telefonu: +44 (0) 207 382 8250 Strona internetowa: www.viewsonic.com/eu Adres e-mail: info@viewsoniceurope.com |
| Pomoc techniczna | https://www.viewsonic.com/pl/support |







