1210 zł
Cena netto: 983,74 zł
Cena netto: 983,74 zł
SKU: 90LM09P1-B01370
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor ASUS ROG dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 12 cm
- HDMI Wersja HDMI: 2.0 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Zakrzywiony
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 180 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms
- 2560 x 1440 px Wide Quad HD Typ ekranu: VA
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): E ENERGY STAR, Forest Stewardship Council (FSC) Mix
| Marketing Description | |
| Monitor ASUS ROG Strix XG27WCS został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wysokiej jakości wrażeń w grach. Wyposażony w 27-calowy zakrzywiony wyświetlacz o rozdzielczości 2560 x 1440, oferuje ostry, szczegółowy obraz, który ożywia gry. Zakrzywienie monitora 1500R zapewnia wciągające wrażenia wizualne, owijając akcję wokół pola widzenia. Dzięki gamie kolorów 125% sRGB i 95% DCI-P3, ASUS ROG Strix XG27WCS wyświetla żywe, dokładne kolory, dzięki czemu idealnie nadaje się zarówno do gier, jak i zadań kreatywnych. Obsługa HDR10 dodatkowo poprawia wrażenia wizualne, zapewniając żywe kolory i zwiększony kontrast. Gracze docenią płynną rozgrywkę bez łez dzięki technologiom AMD FreeSync i VESA Adaptive-Sync, z częstotliwością odświeżania do 180 Hz i czasem reakcji 1 ms dla szybkich, precyzyjnych działań. Monitor oferuje również szeroki zakres ergonomicznych regulacji, w tym wysokości, obrotu i pochylenia, umożliwiając znalezienie najwygodniejszego kąta widzenia. Dodatkowe funkcje, takie jak zintegrowany uchwyt na telefon i gniazdo statywu, zapewniają wygodę i wszechstronność, dzięki czemu ASUS ROG Strix XG27WCS jest monitorem o wysokiej wydajności. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1874357 |
| Klasa energii | Klasa E |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Zaokrąglony ekran | Tak (1500R) |
| Technologia Adaptive-Sync | AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync |
| Typ panela | Szybkie VA |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | 2K 2560 x 1440 (DisplayPort: 180 Hz, HDMI: 144 Hz, USB-C: 180 Hz) |
| Rozstaw pikseli | 0.233 mm |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 3000:1 |
| Forma HDR | HDR10 |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 400 |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 125% sRGB, 95% DCI-P3 |
| Czas reakcji | 1 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 180 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 265 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Języki OSD | Wegierski, czeski, chorwacki, indonezyjski, tajski, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), wietnamski, ukraiński, angielski, niemiecki, francuski, włoski, portugalski, Polish, rosyjski, hiszpański, duński, turecki, rumuński, japoński, koreański, Perski |
| Charakterystyka | HDCP, ASUS GamePlus, technologia Flicker Free, Crosshair Display, ASUS GameVisual Technology, HDR (szeroki zakres dynamiki), ASUS Extreme Low Motion Blur technology, technologia Low Blue Light, technologia Shadow Boost, ASUS Extreme Low Motion Blur Sync, Dynamic Shadow Boost technology, zintegrowany uchwyt na telefon, Display Widget, gniazdo trójnogu, joystick 5-drożny, Variable refresh rate (VRR), ASUS Variable Overdrive 2.0 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.1 cm x 21.9 cm x 37 cm - z podstawką |
| Waga | 7.1 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | HDMI DisplayPort Słuchawki (mały jack) USB-C/DisplayPort Alt Mode (zasilanie do 7,5 W) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Kąt obrotu | 70 |
| Regulacja wysokości | 120 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), gwint G1/4" |
| Akcesoria w zestawie | Sakwa ROG, naklejka ROG |
| Zgodność z normami | VCCI, BSMI, CB, CCC, PSB, FCC, RoHS, KCC, WEEE, PSE Mark, cTUVus, J-MOSS, CEC, UkrSEPRO, KC, ERP, CEL, RCM, TUV Rheinland Low Blue Light Certification, CU, TUV Rheinland Flicker Free Certification, DisplayPort 1.4, HDCP 2.2, Wietnam - MEPS, Korea MEPS, FSC Mix |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 22 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 43 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 22.5 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | ASUS DisplayWidget Center |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 61.1 cm - głębokość: 21.9 cm - wysokość: 37 cm - waga: 7.1 kg Bez podstawki - szerokość: 61.1 cm - głębokość: 9.2 cm - wysokość: 37 cm - waga: 4.4 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 84.3 cm |
| Głębokość transportowa | 20 cm |
| Wysokość transportowa | 48 cm |
| Waga transportowa | 9.7 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| ENERGY STAR Version | 8.0 |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90LM09P1-B01370 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







