285 zł
Cena netto: 231,71 zł
Cena netto: 231,71 zł
SKU: VA220-H
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: ViewSonic
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor VIEWSONIC VA220-H dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 55,9 cm (22") Czarny
- HDMI Wersja HDMI: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: VA
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
| Marketing Description | |
| Odkryj ViewSonic VA220-H, 22-calowy monitor LCD z podświetleniem LED, zaprojektowany z myślą o poprawie wrażeń wizualnych. Dzięki rozdzielczości Full HD 1080p i czasowi reakcji 1 ms zapewnia ostry i wyraźny obraz, idealny do gier, oglądania filmów lub zadań profesjonalnych. Monitor oferuje gamę kolorów 104% sRGB i 72% NTSC, zapewniając żywe i dokładne kolory. Technologia panelu SuperClear Vertical Alignment w połączeniu z 3-stronną ramką bezramkową zapewnia szeroki kąt widzenia bez zmiany kolorów, dzięki czemu idealnie nadaje się do konfiguracji z wieloma monitorami. Komfort jest priorytetem dzięki funkcjom ViewSonic Eye ProTech, w tym filtrowi światła niebieskiego i technologii Flicker-Free, które zmniejszają zmęczenie oczu podczas długotrwałego użytkowania. Dynamiczny współczynnik kontrastu 50 000 000:1 zapewnia głęboką czerń i jasną biel, poprawiając wrażenia wizualne. Ponadto energooszczędna konstrukcja, w tym tryb Eco, jest zgodna z ekologicznymi wartościami użytkownika, zapewniając jednocześnie niższe zużycie energii. ViewSonic VA220-H to nie tylko monitor, to inwestycja w jakość, komfort i zrównoważony rozwój. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1931473 |
| Klasa energii | Klasa E |
| Wielkość przekątnej | 22" |
| Typ panela | VA |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 (VGA: 75 Hz, HDMI: 100 Hz) |
| Rozstaw pikseli | 0.249 mm |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 4000:1 / 50000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 72% NTSC, 104% sRGB |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 100 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 120 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | 3-stronny bezkrawędziowy, technologia Flicker Free, technologia Blue Light Filter, Technologia paneli SuperClear Vertical Alignment, ViewSonic Eye ProTech, Tryb Eko, True 8-bit, Variable refresh rate (VRR) |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 49.501 cm x 18.897 cm x 38.194 cm - z podstawką |
| Waga | 2.5 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | HDMI VGA |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | -3/+15 |
| Interfejs Montażowy VESA | 75 x 75 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), obsługuej interfejs VESA |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI |
| Żywotność podświetlenia | 30,000 godziny |
| Zgodność z normami | CB, CE/EMC, RoHS, ERP, REACH, WEEE, EAC, UkrSEPRO |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Konsumpcja energii (w trybie ON) | 15 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 15 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 20 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny) | 22 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.3 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 49.501 cm - głębokość: 18.897 cm - wysokość: 38.194 cm - waga: 2.5 kg Bez podstawki - szerokość: 49.501 cm - głębokość: 5.068 cm - wysokość: 28.698 cm - waga: 2.1 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 55 cm |
| Głębokość transportowa | 10.6 cm |
| Wysokość transportowa | 38.2 cm |
| Waga transportowa | 3.3 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | VA220-H |
| Dane producenta | Nazwa firmy: ViewSonic Corporation Adres: 10 Pointe Drive, Brea, CA 92821-7620, Stany Zjednoczone Numer telefonu: +1 909 444 8888 Strona internetowa: www.viewsonic.com Adres e-mail: info@viewsonic.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Nazwa firmy: ViewSonic Europe Ltd. Adres: 1st Floor, Salamanca Place, 9 Albert Embankment, London SE1 7SP, Wielka Brytania Numer telefonu: +44 (0) 207 382 8250 Strona internetowa: www.viewsonic.com/eu Adres e-mail: info@viewsoniceurope.com |
| Pomoc techniczna | https://www.viewsonic.com/pl/support |







