1735 zł
Cena netto: 1 410,57 zł
Cena netto: 1 410,57 zł
SKU: VG2757V-2K
Dostępność: średnia
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: ViewSonic
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor VIEWSONIC VG2757V-2K dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 11 cm Wbudowane głośniki Wbudowana kamera/aparat
- Rodzaj portuUSB upstream: USB Type-C HDMI Wersja HDMI: 2.0 Ilość DisplayPort: 1
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms
- 2560 x 1440 px Quad HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): E ENERGY STAR, ErP, TCO BIS, BSMI, CE, EAC, REACH, RoHS, WEEE, cTUVus
- Okres gwarancji: 5 lat(a)
| Marketing Description | |
| Odkryj połączenie wydajności i wygody dzięki monitorowi ViewSonic VG2757V-2K. Ten 27-calowy monitor, zaprojektowany zarówno dla profesjonalistów, jak i entuzjastów, zapewnia rozdzielczość QHD na panelu IPS, oferując żywe kolory i szerokie kąty widzenia. Jego wszechstronne opcje łączności, w tym HDMI, DisplayPort i USB-C, sprawiają, że jest to idealne centrum pracy w Twoim miejscu pracy. Dostosuj monitor do swoich potrzeb dzięki rozbudowanym funkcjom ergonomicznym i ciesz się długim czasem użytkowania dzięki technologii dbania o wzrok, która zmniejsza zmęczenie oczu. Użytkownicy dbający o środowisko docenią certyfikat ENERGY STAR i zgodność z EPEAT, co sprawia, że jest to inteligentny wybór do każdej konfiguracji. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1864608 |
| Klasa energii | Klasa E |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Łańcuch Stokrotkowy | Tak |
| Wbudowane urządzenia | Koncentrator USB 3.2 Gen 2/USB-C |
| Zasilanie USB | 90 wat |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | QHD 2560 x 1440 przy 100 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.233 mm |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1300:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Czas reakcji | 5 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 50 - 100 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 15 - 150 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | Technologia Flicker Free, technologia Blue Light Filter, Głębia Kolorów 8-bit, wysuwana kamerka internetowa, Certyfikat Zoom, Tryb Eko, ViewSonic Eye ProTech+ |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.27 cm x 21.724 cm x 42.338 cm - z podstawką (najniższa pozycja) |
| Waga | 8 kg |
| Wbudowana Kamerka Internetowa | |
| Rozdzielczość czujnika | 5 Mpx |
| Cechy | Zgodność z Windows Hello, +5° / -5° nachylenie |
| Wejście sygnału audio | |
| Typ | Mikrofon |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 5 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | DisplayPort Wyjście DisplayPort HDMI USB-C 3.2 upstream/DisplayPort Tryb Alternatywny z Power Delivery (moc do 90 W) 3 x USB 3.2 — downstream (typ A) Downstream USB-C 3.1 Wyjście audio (mały jack) Sieć (RJ-45) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+40 |
| Kąt obrotu | 120 |
| Kąt rotacji | 180 |
| Regulacja wysokości | 110 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), organizer do kabli, obsługuej interfejs VESA, szybkie ładowanie (15 W) |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI 1 x kabel USB-C 3.2 Generacji 1 - z USB Typ C na A 1 x kabel USB-C |
| Żywotność podświetlenia | 30,000 godziny |
| Zgodność z normami | Certyfikat FCC Class B, ICES-003, NOM, CB, RoHS, WEEE, cTUVus, REACH, CEC, UkrSEPRO, ERP, EAC, CE/EMC, Mexico Energy label |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V |
| Konsumpcja energii (w trybie ON) | 21.5 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 22 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 29.77 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny) | 34.29 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | ViewSonic vDisplay Manager |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 61.27 cm - głębokość: 21.724 cm - wysokość: 42.338 cm - waga: 8 kg Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 61.27 cm - głębokość: 21.724 cm - wysokość: 53.338 cm - waga: 8 kg Bez podstawki - szerokość: 61.27 cm - głębokość: 5.69 cm - wysokość: 39.015 cm - waga: 5.5 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 68.9 cm |
| Głębokość transportowa | 22.5 cm |
| Wysokość transportowa | 45.2 cm |
| Waga transportowa | 11.5 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | TCO Certified Displays 9 |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - odbiór i zwrot - 5 lat |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | VG2757V-2K |
| Dane producenta | Nazwa firmy: ViewSonic Corporation Adres: 10 Pointe Drive, Brea, CA 92821-7620, Stany Zjednoczone Numer telefonu: +1 909 444 8888 Strona internetowa: www.viewsonic.com Adres e-mail: info@viewsonic.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Nazwa firmy: ViewSonic Europe Ltd. Adres: 1st Floor, Salamanca Place, 9 Albert Embankment, London SE1 7SP, Wielka Brytania Numer telefonu: +44 (0) 207 382 8250 Strona internetowa: www.viewsonic.com/eu Adres e-mail: info@viewsoniceurope.com |
| Pomoc techniczna | https://www.viewsonic.com/pl/support |







