479 zł
Cena netto: 389,43 zł
Cena netto: 389,43 zł
SKU: VA2408-HDJ
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: ViewSonic
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor VIEWSONIC VA2408-HDJ dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 61 cm (24") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 13 cm
- HDMI Wersja HDMI: 1.4 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.2
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): E ErP BSMI, CB, CE, EAC, REACH, RoHS, WEEE
| Marketing Description | |
| Odkryj idealne połączenie wydajności i komfortu dzięki monitorowi ViewSonic VA2408-HDJ. Ten 24-calowy monitor, zaprojektowany z myślą o profesjonalistach wymagających precyzji i niezawodności, zapewnia rozdzielczość Full HD 1080p i wykorzystuje technologię SuperClear IPS, która gwarantuje żywe kolory i stałą jasność pod każdym kątem widzenia. Dzięki dynamicznemu współczynnikowi kontrastu 50 000 000:1 i gamie kolorów 99% sRGB zapewnia wysoką jakość obrazu, która ożywia wyświetlane treści. Ergonomicznie zaprojektowany monitor VA2408-HDJ oferuje szeroki zakres regulacji położenia, w tym wysokość, obracanie w pionie, obrót i pochylenie, zapewniając optymalny komfort i wydajność przez cały dzień. Jest również wyposażony w technologię Eye ProTech+, w tym filtr światła niebieskiego i technologię Flicker-Free, które minimalizują zmęczenie oczu podczas długotrwałego użytkowania. Ponadto wszechstronne opcje łączności, w tym wejścia HDMI, VGA i DisplayPort, umożliwiają łatwą integrację z każdym miejscem pracy. Dzięki energooszczędnej wydajności i eleganckiej, płaskiej ramce monitor VA2408-HDJ to nie tylko monitor, ale brama do zwiększonej wydajności i komfortu oglądania. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1808438 |
| Klasa energii | Klasa E |
| Wielkość przekątnej | 24" |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 100 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.275 mm |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1300:1 / 50000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 77% NTSC, 99% sRGB |
| Czas reakcji | 5 ms (szary-do-szarego standardowy) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 100 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 24 - 115 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | SuperClear, technologia Flicker Free, technologia Blue Light Filter, ViewMode, Variable refresh rate (VRR), Technologia Eye ProTech+ |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 54.2 cm x 22.3 cm x 38.62 cm - z podstawką |
| Waga | 5.2 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | VGA HDMI Wyjście audio DisplayPort |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -4/28 |
| Kąt obrotu | 360 |
| Kąt rotacji | 180 |
| Regulacja wysokości | 130 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI |
| Żywotność podświetlenia | 30,000 godziny |
| Zgodność z normami | CB, RoHS, WEEE, REACH, UkrSEPRO, ERP, EAC |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Konsumpcja energii (w trybie ON) | 17 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 17 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 16 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny) | 18 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Apple MacOS, Microsoft Windows 10 / 11 |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 54.2 cm - głębokość: 22.3 cm - wysokość: 38.62 cm - waga: 5.2 kg Bez podstawki - szerokość: 54.2 cm - głębokość: 4.4 cm - wysokość: 32.3 cm - waga: 3.2 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 60.9 cm |
| Głębokość transportowa | 17.2 cm |
| Wysokość transportowa | 39.8 cm |
| Waga transportowa | 6.8 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | TCO Certified Displays 9 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | VA2408-HDJ |
| Dane producenta | Nazwa firmy: ViewSonic Corporation Adres: 10 Pointe Drive, Brea, CA 92821-7620, Stany Zjednoczone Numer telefonu: +1 909 444 8888 Strona internetowa: www.viewsonic.com Adres e-mail: info@viewsonic.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Nazwa firmy: ViewSonic Europe Ltd. Adres: 1st Floor, Salamanca Place, 9 Albert Embankment, London SE1 7SP, Wielka Brytania Numer telefonu: +44 (0) 207 382 8250 Strona internetowa: www.viewsonic.com/eu Adres e-mail: info@viewsoniceurope.com |
| Pomoc techniczna | https://www.viewsonic.com/pl/support |







