1907 zł
Cena netto: 1 550,41 zł
Cena netto: 1 550,41 zł
SKU: VG3456C
Dostępność: duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: ViewSonic
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor VIEWSONIC VG3456C dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 86,4 cm (34") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 11 cm Wbudowane głośniki
- Rodzaj portuUSB upstream: USB Typu-A, USB Typu B, USB Type-C HDMI Wersja HDMI: 2.0 Ilość DisplayPort: 1
- Kształt ekranu: Zakrzywiony
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms
- 3440 x 1440 px UltraWide Quad HD Typ ekranu: VA
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
| Marketing Description | |
| Odkryj idealne połączenie formy i funkcjonalności dzięki monitorowi ViewSonic VG3456C, zaprojektowanemu z myślą o poprawie jakości obrazu i wydajności pracy. Ten 34-calowy monitor z zakrzywionym ekranem i rozdzielczością UWQHD zapewnia klarowność obrazu i wciągające wrażenia wizualne, które robią wrażenie zarówno podczas pracy zawodowej, jak i rozrywki. Dzięki szerokim możliwościom połączeń, w tym złączom HDMI, DisplayPort i USB-C, a także wbudowanemu hubowi USB, monitor ten można płynnie zintegrować z każdym miejscem pracy. Ergonomiczna konstrukcja umożliwia regulację wysokości, obrotu i pochylenia, zapewniając komfort podczas długotrwałego użytkowania. Dynamiczny współczynnik kontrastu i poziomy jasności monitora ożywiają obraz, a wbudowane głośniki stereo zapewniają bogatą jakość dźwięku. Jako produkt z certyfikatem ENERGY STAR i zgodny z normą EPEAT Silver, stanowi on inteligentny wybór dla świadomych ekologicznie konsumentów poszukujących wydajności i zrównoważonego rozwoju. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1808406 |
| Klasa energii | Klasa F |
| Wielkość przekątnej | 34" |
| Zaokrąglony ekran | Tak (1500R) |
| Wbudowane urządzenia | Stacja dokująca, koncentrator USB 3.2 |
| Zasilanie USB | 100 wat |
| Typ panela | VA |
| Współczynnik kształtu | 21:9 |
| Rozdzielczość natywna | UWQHD 3440 x 1440 przy 100 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.232 mm |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 3000:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliona kolorów (8-bit, 6-bit + FRC) |
| Paleta Kolorów | 104% sRGB, 72% NTSC |
| Czas reakcji | 5 ms (szary-do-szarego z technologią overdrive), 5 ms (szary-do-szarego standardowy) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 50 - 100 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 15 - 155 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | Technologia Flicker Free, Filtr Niebieskiego Światła, Quick Release Stand Design |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 80.7 cm x 21.7 cm x 42.34 cm - z podstawką |
| Waga | 9.1 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 5 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | 4 x USB 3.2 — downstream (typ A) USB 3.2 — upstream (typ B) USB-C 3.2 upstream/DisplayPort Tryb Alternatywny z Power Delivery (moc do 98W) LAN (RJ-45) 2 x HDMI DisplayPort Wyjście audio (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+40 |
| Kąt obrotu | 120 |
| Regulacja wysokości | 110 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), obsługuej interfejs VESA |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI 1 x kabel USB-C 1 x kabel z USB-A na USB-B |
| Żywotność podświetlenia | 30,000 godziny |
| Zgodność z normami | Certyfikat FCC Class B, ICES-003, NOM, RoHS, WEEE, cTUVus, CEC, Mexico Energy label |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Konsumpcja energii (w trybie ON) | 31 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 31 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 38.53 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny) | 46.72 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | vDisplayManager |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 80.7 cm - głębokość: 21.7 cm - wysokość: 42.34 cm - waga: 9.1 kg Bez podstawki - szerokość: 80.7 cm - głębokość: 11.6 cm - wysokość: 38.8 cm - waga: 6.7 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 92 cm |
| Głębokość transportowa | 28 cm |
| Wysokość transportowa | 48.2 cm |
| Waga transportowa | 14.7 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | TCO Certified Displays 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Silver |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| ENERGY STAR Version | 8.0 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - odbiór i zwrot - 5 lat |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | VG3456C |
| Dane producenta | Nazwa firmy: ViewSonic Corporation Adres: 10 Pointe Drive, Brea, CA 92821-7620, Stany Zjednoczone Numer telefonu: +1 909 444 8888 Strona internetowa: www.viewsonic.com Adres e-mail: info@viewsonic.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Nazwa firmy: ViewSonic Europe Ltd. Adres: 1st Floor, Salamanca Place, 9 Albert Embankment, London SE1 7SP, Wielka Brytania Numer telefonu: +44 (0) 207 382 8250 Strona internetowa: www.viewsonic.com/eu Adres e-mail: info@viewsoniceurope.com |
| Pomoc techniczna | https://www.viewsonic.com/pl/support |







