3432 zł
Cena netto: 2 790,24 zł
Cena netto: 2 790,24 zł
SKU: MAG 341CQP QD-OLED
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: MSI
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor MSI MAG dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 86,4 cm (34") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 10 cm
- Rodzaj portuUSB upstream: USB Typu-A, USB Typu B, USB Type-C HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4a
- Kształt ekranu: Zakrzywiony
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 175 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 0,03 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 3440 x 1440 px UltraWide Quad HD Typ ekranu: OLED
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): G
| Marketing Description | |
| Odkryj wrażenia wizualne z monitorem MSI MAG 341CQP QD-OLED. Zaprojektowany z myślą o graczach i profesjonalistach, monitor ten łączy technologię z doskonałym wzornictwem, zapewniając żywy obraz i wydajność. 34,2-calowy wyświetlacz QD-OLED oferuje szeroką gamę kolorów, w tym 139,1% sRGB, 97,8% Adobe RGB i 99,3% DCI-P3, zapewniając żywe i dokładne kolory. Dzięki technologii AMD Adaptive-Sync, częstotliwości odświeżania 175 Hz i ultraszybkiemu czasowi reakcji 0,03 ms, możesz cieszyć się płynną grą bez łez i płynnym, wyraźnym obrazem w każdej scenie. Ergonomiczna konstrukcja monitora MSI MAG 341CQP QD-OLED pozwala na szeroką regulację pozycji ekranu, w tym wysokości, obrotu i pochylenia, zapewniając komfort podczas długich sesji gamingowych lub godzin pracy. Monitor cechuje się także elegancką, pozbawioną 3-stronnych ramek konstrukcją, dzięki czemu stanowi stylowy dodatek do każdej konfiguracji. Łączność jest łatwa dzięki wielu interfejsom, takim jak HDMI, DisplayPort i USB-C, a także wbudowanemu koncentratorowi USB 2.0 dla wszystkich urządzeń. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor OLED |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1814995 |
| Klasa energii | Klasa G |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 34.2" |
| Wielkość celownika | 34.18" |
| Zaokrąglony ekran | Tak (1800R) |
| Technologia Adaptive-Sync | AMD Adaptive-Sync |
| Wbudowane urządzenia | Hub USB 2.0 |
| Współczynnik kształtu | 21:9 |
| Rozdzielczość natywna | UWQHD 3440 x 1440 przy 175 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.2315 mm |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1500000:1 |
| Obsługa kolorów | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów | 99.3% DCI-P3, 97.8% Adobe RGB (CIE 1976), 139.1% sRGB (CIE 1976) |
| Czas reakcji | 0,03 ms (szary-do-szarego), 0,1 ms (tr + tf) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 175 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 31 - 274 Khz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleks |
| Technologia podświetlenia | Quantum Dot technology |
| Charakterystyka | 3-stronny bez faset, radiator niestandardowy, OLED Care 2.0, Folia grafenowa, HDR400 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 81.2 cm x 31.8 cm x 42.7 cm - z podstawką |
| Waga | 8.8 kg |
| Audio | |
| Typ | Słuchawki |
| Złącza | |
| Interfejsy | DisplayPort 1.4a 2 x HDMI USB-C (DisplayPort Tryb Alternatywny, zasilanie do 15 W) USB 2.0 — upstream (typ B) 2 x USB 2.0 (typ A) Słuchawki (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Kąt obrotu | 60 |
| Regulacja wysokości | 100 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilania |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 32 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 50 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 150 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 81.2 cm - głębokość: 31.8 cm - wysokość: 42.7 cm - waga: 8.8 kg Bez podstawki - szerokość: 81.2 cm - głębokość: 13 cm - wysokość: 36.1 cm - waga: 6.67 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 120 cm |
| Głębokość transportowa | 25 cm |
| Wysokość transportowa | 54 cm |
| Waga transportowa | 12.45 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MAG 341CQP QD-OLED |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







