3028 zł
Cena netto: 2 461,79 zł
Cena netto: 2 461,79 zł
SKU: MPG 271QRX QD-OLED
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: MSI
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor MSI MPG dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 67,3 cm (26.5") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 11 cm
- Rodzaj portuUSB upstream: USB Typu-A, USB Typu B HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4a
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 360 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms
- 2560 x 1440 px Wide Quad HD
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
| Marketing Description | |
| Odkryj monitor MSI MPG 271QRX QD-OLED, zaprojektowany z myślą o profesjonalistach i entuzjastach gier. Ten 26,5-calowy monitor wykorzystuje technologię Quantum Dot OLED, oferując szeroką gamę kolorów 138% sRGB, 98% Adobe RGB i 99% DCI-P3 dla żywych i dokładnych kolorów. Ciesz się płynną rozgrywką i odtwarzaniem wideo dzięki ultraszybkiemu czasowi reakcji 0,03 ms i wysokiej częstotliwości odświeżania do 360 Hz. MPG 271QRX QD-OLED stawia również na wygodę dzięki szerokiej regulacji pozycji wyświetlacza, w tym wysokości, obrotu, obrotu i pochylenia. Zaawansowane opcje łączności i wciągające funkcje gamingowe sprawiają, że monitor ten spełni wszystkie Twoje potrzeby. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor OLED / Quantum Dot OLED |
| Klasa energii | Klasa G |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 26.5" |
| Wbudowane urządzenia | Hub USB 2.0 |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | WQHD 2560 x 1440 przy 360 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.2292 mm |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1500000:1 |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 400 True Black |
| Obsługa kolorów | 1,074 mlrd kolorów (10-bitów) |
| Paleta Kolorów | 99% DCI-P3, 138% sRGB, 98% Adobe RGB |
| Czas reakcji | 0,03 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 45 - 360.9 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 96.24 - 580.32 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Charakterystyka | Obraz w obrazie, obraz po obrazie, chłodzenie bez wentylatora, Technologia Adaptive-Sync, faseta bez ramy, kalibracja Delta E<2, MSI Mystic Light, HDR 400 True Black, joystick 5-drożny, VESA DisplayHDR, Variable refresh rate (VRR), tryb konsolowy, radiator niestandardowy, KVM, VESA Certified ClearMR 13000, OLED Care 2.0, Folia grafenowa, MSI SpectrumBar, Auto low latency mode (ALLM) |
| Kolor | Czarny metalik |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61 cm x 24.2 cm x 42.2 cm - z podstawką |
| Waga | 8.3 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort 1.4 USB-C/DisplayPort Alt Mode (moc do 90 W) 2 x USB 2.0 — downstream (typ A) USB 2.0 — upstream (typ B) Złącze słuchawkowe (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+15 |
| Kąt obrotu | 60 |
| Kąt rotacji | -10/+10 |
| Regulacja wysokości | 110 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilania |
| Dołączone przewody | 1 x kabel DisplayPort 1 x kabel HDMI |
| Zgodność z normami | CB, EMC, FCC, RoHS |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 33 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 33 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 205 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | MSI Gaming Intelligence App |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 61 cm - głębokość: 24.2 cm - wysokość: 42.2 cm - waga: 8.3 kg Bez podstawki - szerokość: 61 cm - głębokość: 6.9 cm - wysokość: 35.6 cm |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 82.8 cm |
| Głębokość transportowa | 20 cm |
| Wysokość transportowa | 52.5 cm |
| Waga transportowa | 10.9 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MPG 271QRX QD-OLED |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







