1028 zł
Cena netto: 835,77 zł
Cena netto: 835,77 zł
SKU: G32CQ5P
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: MSI
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor MSI G32CQ5P dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 80 cm (31.5") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 9 cm
- HDMI Wersja HDMI: 2.0b Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.2a
- Kształt ekranu: Zakrzywiony
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 170 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms
- 2560 x 1440 px Wide Quad HD Typ ekranu: VA
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Wielkość przekątnej | 31.5" |
| Zaokrąglony ekran | Tak (1500R) |
| Typ panela | VA |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | WQHD 2560 x 1440 przy 170 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.2724 mm |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 3000:1 / 100000000:1 (dynamic) |
| Czas reakcji | 4 ms (szary-do-szarego), 1 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 170 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 90.9 - 251.1 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | Technologia Flicker Free, Szeroki Wybór Kolorów, Technologia Adaptive-Sync, HDR (szeroki zakres dynamiki), 3 Side Borderless Design, tryb noktowizji |
| Kolor | Czarny metalik |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 71 cm x 55.6 cm x 28.7 cm - z podstawką |
| Waga | 6.7 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort 1.4 Złącze słuchawkowe (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Kąt obrotu | 60 |
| Regulacja wysokości | 90 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 75 x 75 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilania |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI |
| Zgodność z normami | CB, EMC, FCC, RoHS, TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 32 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 53 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 60 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 71 cm - głębokość: 55.6 cm - wysokość: 28.7 cm - waga: 6.7 kg Bez podstawki - szerokość: 71 cm - głębokość: 41.8 cm - wysokość: 10.3 cm |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 94.5 cm |
| Głębokość transportowa | 54.5 cm |
| Wysokość transportowa | 17.3 cm |
| Waga transportowa | 9.2 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | G32CQ5P |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







