519 zł
Cena netto: 421,95 zł
Cena netto: 421,95 zł
SKU: G2422C
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: MSI
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor MSI G2422C dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 59,9 cm (23.6") Czarny
- HDMI Wersja HDMI: 2.0b Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.2a
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 180 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: VA
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
| Marketing Description | |
| Wizualizuj swoje zwycięstwo z zakrzywionym monitorem gamingowym MSI G2422C. Wyposażony w panel o rozdzielczości 1920 x 1080, częstotliwości odświeżania 180 Hz i czasie reakcji 1 ms, G2422C zapewni ci przewagę, której potrzebujesz, aby pokonać przeciwników. Zbudowany z adaptacyjną synchronizacją, G2422C może dopasować częstotliwość odświeżania wyświetlacza do procesora graficznego, zapewniając wyjątkowo płynną rozgrywkę. Upewnij się, że możesz trafić w swój cel dzięki wszystkim technologiom wbudowanym w zakrzywiony monitor MSI do gier. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD / matryca aktywna TFT |
| Wielkość przekątnej | 24" |
| Zaokrąglony ekran | Tak (1500R) |
| Technologia Adaptive-Sync | AMD Adaptive-Sync |
| Typ panela | VA |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 180 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.27156 mm |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 3000:1 / 100000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 85% Adobe RGB, 81% DCI-P3, 108% sRGB |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT), 4 ms (szary-do-szarego), 8 ms (tr - tf) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 180 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 53 - 200 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | 3-stronny bez faset, tryb noktowizji, Szeroki Wybór Kolorów, redukcja niebieskiego światła |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 53.74 cm x 21.56 cm x 41.47 cm - z podstawką |
| Waga | 3.3 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | DisplayPort 1.2a 2 x HDMI Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Interfejs Montażowy VESA | 75 x 75 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Bez podstawki - szerokość: 53.74 cm - głębokość: 8.84 cm - wysokość: 31.97 cm - waga: 2.65 kg Z podstawką - szerokość: 53.74 cm - głębokość: 21.56 cm - wysokość: 41.47 cm - waga: 3.3 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 62.7 cm |
| Głębokość transportowa | 19.6 cm |
| Wysokość transportowa | 44 cm |
| Waga transportowa | 4.9 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | G2422C |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







