508 zł
Cena netto: 413,01 zł
Cena netto: 413,01 zł
SKU: VG2408A
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: ViewSonic
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor VIEWSONIC VG2408A dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 61 cm (24") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 13 cm Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 1.4 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.2
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
| Marketing Description | |
| Monitor ViewSonic VG2408A został zaprojektowany z myślą o profesjonalistach i graczach. Jego 24-calowy wyświetlacz Full HD z podświetleniem LED zapewnia żywy obraz i dokładność odwzorowania kolorów dzięki szerokiej gamie barw. Monitor jest wyposażony w ergonomiczne funkcje, takie jak regulacja wysokości, obracanie w pionie i poziomie oraz pochylenie, które pozwalają użytkownikom łatwo znaleźć optymalną pozycję oglądania. Dla tych, którzy wymagają płynnej łączności, model VG2408A jest wyposażony w wejścia HDMI, DisplayPort i VGA, a także wbudowany hub USB 3.2 do podłączenia wielu urządzeń. Zastosowanie technologii Flicker-Free i Eye-Care+ minimalizuje zmęczenie oczu podczas długotrwałego użytkowania, dzięki czemu monitor ten jest doskonałym wyborem do długich sesji pracy lub grania. Ponadto energooszczędna konstrukcja nie tylko zmniejsza zużycie energii, ale także przyczynia się do ochrony środowiska. Niezależnie od tego, czy monitor ViewSonic VG2408A jest używany do pracy, gier czy rozrywki, zapewnia wydajność, komfort i wygodę. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1672196 |
| Klasa energii | Klasa E |
| Wielkość przekątnej | 24" |
| Wielkość celownika | 23.8" |
| Wbudowane urządzenia | Koncentrator USB 3.2 |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 (DisplayPort: 100 Hz, HDMI: 100 Hz, VGA: 75 Hz) |
| Rozstaw pikseli | 0.275 mm |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1300:1 / 50000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 108% sRGB, 77% NTSC, 99% sRGB |
| Czas reakcji | 5 ms (szary-do-szarego), 5 ms (szary-do-szarego z technologią overdrive) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 38 - 100 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 24 - 115 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | SuperClear, Eco-Mode, technologia Flicker Free, Eye-Care+ Technology, Variable refresh rate (VRR) |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 54.2 cm x 22.3 cm x 38.62 cm - z podstawką |
| Waga | 5.2 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | DisplayPort HDMI VGA Wyjście audio USB 3.2 — downstream (typ A) USB 3.2 — upstream (typ B) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -4/28 |
| Kąt obrotu | 360 |
| Kąt rotacji | 180 |
| Regulacja wysokości | 130 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm, VESA |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI 1 x kabel SuperSpeed USB - USB z Typ A na Typ B |
| Żywotność podświetlenia | 30,000 godziny |
| Zgodność z normami | CB, RoHS, WEEE, REACH, UkrSEPRO, ERP, EAC, UKCA |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V |
| Konsumpcja energii (w trybie ON) | 16.6 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 17 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 16 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny) | 18 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Bez podstawki - szerokość: 54.2 cm - głębokość: 4.4 cm - wysokość: 32.3 cm - waga: 3.2 kg Z podstawką - szerokość: 54.2 cm - głębokość: 22.3 cm - wysokość: 38.62 cm - waga: 5.2 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 60.9 cm |
| Głębokość transportowa | 39.8 cm |
| Wysokość transportowa | 17.2 cm |
| Waga transportowa | 6.8 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | TCO Certified Displays 9 |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - odbiór i zwrot - 5 lat |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | VG2408A |
| Dane producenta | Nazwa firmy: ViewSonic Corporation Adres: 10 Pointe Drive, Brea, CA 92821-7620, Stany Zjednoczone Numer telefonu: +1 909 444 8888 Strona internetowa: www.viewsonic.com Adres e-mail: info@viewsonic.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Nazwa firmy: ViewSonic Europe Ltd. Adres: 1st Floor, Salamanca Place, 9 Albert Embankment, London SE1 7SP, Wielka Brytania Numer telefonu: +44 (0) 207 382 8250 Strona internetowa: www.viewsonic.com/eu Adres e-mail: info@viewsoniceurope.com |
| Pomoc techniczna | https://www.viewsonic.com/pl/support |







