1029 zł
Cena netto: 836,59 zł
Cena netto: 836,59 zł
SKU: G32C4X
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: MSI
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor MSI G32C4X dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 80 cm (31.5") Czarny
- HDMI Wersja HDMI: 2.0 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.2a
- Kształt ekranu: Zakrzywiony
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 250 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: VA
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
| Marketing Description | |
| Wizualizuj swoje zwycięstwo z zakrzywionym monitorem gamingowym MSI G321CU. Wyposażony w panel o rozdzielczości 4K-UHD, częstotliwości odświeżania 144 Hz i czasie reakcji 1 ms, G321CU zapewni ci przewagę nad przeciwnikami. Zbudowany z AMD FreeSync Premium, G321CU może dopasować częstotliwość odświeżania wyświetlacza do procesora graficznego, zapewniając wyjątkowo płynną rozgrywkę. Monitor MSI Curved Gaming z najnowocześniejszymi technologiami pozwoli ci uzyskać przewagę nad przeciwnikami. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Wielkość przekątnej | 31.5" |
| Zaokrąglony ekran | Tak (1500R) |
| Technologia Adaptive-Sync | AMD FreeSync Premium |
| Typ panela | VA |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 250 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.36375 mm |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 3000:1 / 100000000:1 (dynamic) |
| Paleta Kolorów | 91.1% DCI-P3 (CIE 1976), 89.6% Adobe RGB (CIE 1976), 114.8% sRGB (CIE 1976) |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 96 - 250 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 242 - 277 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | Konstrukcja bezramkowa, redukcja niebieskiego światła, Szeroki Wybór Kolorów, MSI Anti-Flicker, tryb noktowizji, 3-stronny bez faset |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 70.94 cm x 24.87 cm x 50.94 cm - z podstawką |
| Waga | 6.3 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | DisplayPort 2 x HDMI Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Zgodność z normami | DisplayPort 1.2a |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 70.94 cm - głębokość: 24.87 cm - wysokość: 50.94 cm - waga: 6.3 kg Bez podstawki - szerokość: 70.94 cm - głębokość: 9.2 cm - wysokość: 42.93 cm - waga: 5.5 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 98.5 cm |
| Głębokość transportowa | 18.3 cm |
| Wysokość transportowa | 53.8 cm |
| Waga transportowa | 9 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | G32C4X |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







