2118 zł
Cena netto: 1 721,95 zł
Cena netto: 1 721,95 zł
SKU: VP16-OLED
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: ViewSonic
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor VIEWSONIC VP16-OLED dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 40,6 cm (16") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 4,6 cm Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms
- 1920 x 1080 px Full HD
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): B
| Marketing Description | |
| Monitor ViewSonic ColorPro VP16-OLED jest dowodem zaangażowania firmy ViewSonic w dostarczanie wysokiej jakości profesjonalnych wrażeń wizualnych. Ten 16-calowy monitor OLED o rozdzielczości Full HD (1080p) ożywia każdy szczegół dzięki żywej klarowności i głębokim kontrastom. Obsługa 1,07 miliarda kolorów i dynamiczny współczynnik kontrastu 20 000 000:1 zapewniają, że każdy wyświetlany obraz jest jak najbardziej realistyczny, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla grafików, fotografów i montażystów wideo, którzy wymagają precyzji w swojej pracy. Model VP16-OLED to nie tylko wyjątkowa jakość obrazu, ale także przenośność. Lekka obudowa, podwyższona ramka i możliwość pochylenia w zakresie od -20 do +60 stopni sprawiają, że jest to idealny towarzysz dla profesjonalistów w podróży. Kompleksowe opcje łączności monitora, w tym porty Micro HDMI i USB-C, umożliwiają łatwą integrację z każdym miejscem pracy, a dołączone kable zapewniają gotowość do podłączenia wielu urządzeń zaraz po wyjęciu z pudełka. Ponadto ViewSonic ColorPro VP16-OLED jest produktem przyjaznym dla środowiska, posiadającym certyfikat ENERGY STAR i zgodność z EPEAT. Oznacza to nie tylko mniejszy wpływ na środowisko, ale także wydajność i oszczędność kosztów energii. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą poszukującym dokładności kolorów, czy zwykłym użytkownikiem pragnącym wysokiej jakości obrazu, model VP16-OLED został zaprojektowany tak, aby spełnić oczekiwania, zachowując jednocześnie odpowiedzialność za środowisko. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor OLED / OLED |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1288850 |
| Klasa energii | Klasa B |
| Wielkość przekątnej | 16" |
| Wielkość celownika | 15.6" |
| Zasilanie USB | 40 wat |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 60 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.179 mm |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 100000:1 / 20000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów | 112% Adobe RGB (CIE 1976), 100% DCI-P3, 100% EBU, 100% Rec.709 (CIE 1931), 107% NTSC, 150% sRGB |
| Czas reakcji | 1 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 50 - 61 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 24 - 83 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 170 |
| Pionowy kąt widzenia | 170 |
| Powłoka ekranu | Powłoka utwardzona |
| Charakterystyka | Tryb Kolorystyczny, ViewMode, połysk, Walidacja Pantone, technologia Blue Light Filter, technologia Flicker Free, kalibracja Delta E<2, Prawdziwa czerń, Głębia Kolorów 10-bit (8-bit + FRC) |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 35.9 cm x 1.9 cm x 22.6682 cm - z podstawką |
| Waga | 980 g |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 1 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | Micro HDMI Wyjście audio (mały jack) 2 x USB-C 3.2 upstream/DisplayPort Tryb Alternatywny z Power Delivery (Tryb Alt DisplayPort, moc do 40W) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | -20/+60 |
| Różne | |
| Cechy | Do montażu na trójnogu |
| Akcesoria w zestawie | Pokrywa |
| Dołączone przewody | 1 x kabel micro HDMI 1 x kabel z USB-C na USB-C 1 x z kabla USB-C na USB-A |
| Zgodność z normami | cTUVus, certyfikat FCC Class B, ICES-003, CEC, NRCAN, NOM, Mexico Energy label, CE/EMC, CB, RoHS, ERP, REACH, WEEE, EAC, UkrSEPRO, BSMI, RCM, GEMS, BIS |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Konsumpcja energii (w trybie ON) | 6 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 6 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 7 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny) | 15 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 35.9 cm - głębokość: 1.9 cm - wysokość: 22.6682 cm - waga: 980 g Bez podstawki - szerokość: 35.9 cm - głębokość: 0.6 cm - wysokość: 22.7 cm |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 41.5 cm |
| Głębokość transportowa | 9 cm |
| Wysokość transportowa | 31.2 cm |
| Waga transportowa | 2.2 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | VP16-OLED |
| Dane producenta | Nazwa firmy: ViewSonic Corporation Adres: 10 Pointe Drive, Brea, CA 92821-7620, Stany Zjednoczone Numer telefonu: +1 909 444 8888 Strona internetowa: www.viewsonic.com Adres e-mail: info@viewsonic.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Nazwa firmy: ViewSonic Europe Ltd. Adres: 1st Floor, Salamanca Place, 9 Albert Embankment, London SE1 7SP, Wielka Brytania Numer telefonu: +44 (0) 207 382 8250 Strona internetowa: www.viewsonic.com/eu Adres e-mail: info@viewsoniceurope.com |
| Pomoc techniczna | https://www.viewsonic.com/pl/support |







