5494 zł
Cena netto: 4 466,67 zł
Cena netto: 4 466,67 zł
SKU: VP3881A
Dostępność: średnia
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: ViewSonic
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor VIEWSONIC VP3881A dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 96,5 cm (38") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 13 cm Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 2.0 Ilość DisplayPort: 1
- Kształt ekranu: Zakrzywiony
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms
- 3840 x 1600 px Quad HD+ Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): G
| Marketing Description | |
| Odkryj ViewSonic ColorPro VP3881a, monitor, który łączy w sobie wciągające efekty wizualne, wyjątkową dokładność kolorów i wszechstronną łączność zarówno dla profesjonalistów, jak i entuzjastów. Dzięki 38-calowemu zakrzywionemu wyświetlaczowi i rozdzielczości WQHD+, oferuje on rozległe płótno, które ożywia projekty i rozrywkę w oszałamiających szczegółach. Dokładność kolorów monitora jest idealna do zadań wymagających precyzyjnego dopasowania kolorów, oferując szeroką gamę kolorów, która obejmuje 100% sRGB, 100% Rec 709, 95% DCI-P3 i 97% Adobe RGB. VP3881a oferuje porty HDMI, DisplayPort i USB-C, a także wbudowany koncentrator USB-C i przełącznik KVM, ułatwiając uporządkowanie przestrzeni roboczej. Ergonomiczna konstrukcja z regulacją wysokości, obrotu i nachylenia, a także kompatybilność z HDR10, zapewnia komfort podczas długich sesji roboczych i poprawia ogólne wrażenia podczas oglądania. Ponadto monitor został zaprojektowany z myślą o komforcie oczu, wykorzystując technologię Flicker-Free i filtr niebieskiego światła, aby zmniejszyć zmęczenie oczu. Niezależnie od tego, czy chodzi o zastosowania profesjonalne, czy rozrywkę, ViewSonic ColorPro VP3881a został zaprojektowany tak, aby zapewnić wysokiej jakości wrażenia wizualne. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/714127 |
| Klasa energii | Klasa G |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 38" |
| Wielkość celownika | 37.5" |
| Zaokrąglony ekran | Tak (2300R) |
| Technologia Adaptive-Sync | AMD FreeSync |
| Wbudowane urządzenia | Koncentrator USB 3.2/USB-C |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 21:9 |
| Rozdzielczość natywna | WQHD+ 3840 x 1600 przy 60 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.229 mm |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 / 20000000:1 (dynamic) |
| Forma HDR | HDR10 |
| Obsługa kolorów | 1,074 mlrd kolorów (10-bitów) |
| Paleta Kolorów | 100% Rec 709, 100% sRGB, 95% DCI-P3, 97% Adobe RGB |
| Czas reakcji | 5 ms (szary-do-szarego z technologią overdrive) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 24 - 75 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 15 - 135 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | Obraz po obrazie, podzielony ekran, technologia Flicker Free, technologia Transition Minimized Differential Signaling (TMDS), technologia Blue Light Filter, ViewMode, Obraz w obrazie, kalibracja Delta E<2, Uniformity Compensation, Walidacja Pantone, Głębia Kolorów 10-bit (8-bit + A-FRC) |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 89.6 cm x 29.9 cm x 49.924 cm - z podstawką |
| Waga | 12.6 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 5 wat |
| KVM | |
| Typ | Przełącznik KVM - 1 porty |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort 1.4 USB-C 3.2 Gen 1 upstream/DisplayPort 1.2 Tryb Alternatywny z Power Delivery USB 3.2 — upstream (typ B) 2 x USB 3.2 — downstream (typ A) LAN (RJ-45) Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -1/+21 |
| Kąt obrotu | 120 |
| Regulacja wysokości | 130 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI 1 x kabel DisplayPort 1 x kabel USB-C 3.2 Generacji 1 1 x kabel z USB-A na USB-B |
| Żywotność podświetlenia | 30,000 godziny |
| Zgodność z normami | Certyfikat FCC Class B, ICES-003, CB, CCC, RoHS, WEEE, cTUVus, REACH, CEC, UkrSEPRO, ERP, EAC, China Energy Label, China RoHS, NRCAN, CE/EMC, Mexico Energy label, Mexico CoC, UKCA |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50 - 60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 38.2 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 48.8 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 52 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny) | 56 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 89.6 cm - głębokość: 29.9 cm - wysokość: 49.924 cm - waga: 12.6 kg Bez podstawki - szerokość: 89.6 cm - głębokość: 10.3 cm - wysokość: 39.8 cm - waga: 7.9 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 104.6 cm |
| Głębokość transportowa | 37.5 cm |
| Wysokość transportowa | 59 cm |
| Waga transportowa | 18.9 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant | EPEAT Bronze |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| ENERGY STAR Version | 8.0 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - części i robocizna - 3 lata Gwarancja ograniczona - podświetlenie - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | VP3881A |
| Dane producenta | Nazwa firmy: ViewSonic Corporation Adres: 10 Pointe Drive, Brea, CA 92821-7620, Stany Zjednoczone Numer telefonu: +1 909 444 8888 Strona internetowa: www.viewsonic.com Adres e-mail: info@viewsonic.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Nazwa firmy: ViewSonic Europe Ltd. Adres: 1st Floor, Salamanca Place, 9 Albert Embankment, London SE1 7SP, Wielka Brytania Numer telefonu: +44 (0) 207 382 8250 Strona internetowa: www.viewsonic.com/eu Adres e-mail: info@viewsoniceurope.com |
| Pomoc techniczna | https://www.viewsonic.com/pl/support |







