2957 zł
Cena netto: 2 404,07 zł
Cena netto: 2 404,07 zł
SKU: VP3256-4K
Dostępność: średnia
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: ViewSonic
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor VIEWSONIC VP3256-4K dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 81,3 cm (32") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 13 cm Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 2.0 Ilość DisplayPort: 1
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms
- 3840 x 2160 px 4K Ultra HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): G
| Marketing Description | |
| Monitor ViewSonic ColorPro VP3256-4K został zaprojektowany z myślą o potrzebach kreatywnych profesjonalistów i entuzjastów, którzy wymagają precyzji i spójności obrazu. Ten 32-calowy monitor oferuje nie tylko oszałamiającą rozdzielczość 4K UHD, ale także 100% gamę kolorów sRGB i kalibrację Delta E<2, zapewniając żywe i dokładne kolory. Ergonomiczna podstawa z regulacją wysokości, obracaniem w pionie i pochyleniem pozwala użytkownikom łatwo znaleźć optymalną pozycję oglądania, aby zapewnić sobie komfort podczas całego dnia pracy. Zastosowanie technologii Flicker-Free i filtra światła niebieskiego dodatkowo zwiększa komfort oglądania, zmniejszając zmęczenie oczu podczas długotrwałego użytkowania. Łączność jest dziecinnie prosta dzięki wejściom HDMI, DisplayPort i USB-C, z których ostatnie zapewnia zasilanie do 60 W, dzięki czemu urządzenia są zawsze naładowane i gotowe do pracy. Bezramkowa konstrukcja monitora w połączeniu z technologią IPS zapewnia szerokie kąty widzenia, dzięki czemu jest to doskonały wybór do projektów wymagających współpracy i konfiguracji z wieloma monitorami. Certyfikowany przez ENERGY STAR i EPEAT, ViewSonic ColorPro VP3256-4K jest energooszczędny, co czyni go idealnym wyborem dla użytkowników dbających o środowisko, poszukujących wysokowydajnego monitora. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/932888 |
| Klasa energii | Klasa G |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 32" |
| Wielkość celownika | 31.5" |
| Wbudowane urządzenia | Koncentrator USB 3.2 |
| Zasilanie USB | 60 wat |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 (DisplayPort: 75 Hz, HDMI: 75 Hz, USB-C: 60 Hz) |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 / 20000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów | 100% sRGB |
| Czas reakcji | 5 ms (szary-do-szarego z technologią overdrive) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 24 - 75 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 15 - 136 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Anti-glare 3H hardness |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | Eco-Mode, konstrukcja bezramkowa, On-screen Digital Controls, technologia Flicker Free, auto-obrót, technologia Transition Minimized Differential Signaling (TMDS), technologia Blue Light Filter, Technologia Adaptive-Sync, kalibracja Delta E<2, kalibracja Pantone, Głębia Kolorów 10-bit (8-bit + A-FRC), podstawa ergonomiczna |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 71.5 cm x 26.5 cm x 51.38 cm - z podstawką |
| Waga | 10.9 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 3 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort 1.2a 2 x USB 3.2 — downstream (typ A) USB 3.2 — upstream (typ B) USB-C 3.2 upstream/DisplayPort 1.2a Alt Mode z zasilaniem (zasilanie do 60 W) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+21 |
| Kąt obrotu | 120 |
| Kąt rotacji | 90 |
| Regulacja wysokości | 130 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), obsługuej interfejs VESA |
| Akcesoria w zestawie | Osłona kabla |
| Dołączone przewody | 1 x kabel USB-C 1 x kabel DisplayPort 1.2 1 x kabel HDMI 1 x kabel USB 3.2 - USB z Typ A na Typ B |
| Żywotność podświetlenia | 30,000 godziny |
| Zgodność z normami | Certyfikat FCC Class B, ICES-003, NOM, CB, CCC, RoHS, WEEE, cTUVus, REACH, CEC, UkrSEPRO, ERP, EAC, China Energy Label, China RoHS, CE/EMC, Mexico Energy label, UKCA |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Konsumpcja energii (w trybie ON) | 33 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 33 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 53 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 46 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny) | 50 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Apple MacOS, Microsoft Windows 7 / 8 / 10 |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 71.5 cm - głębokość: 26.5 cm - wysokość: 51.38 cm - waga: 10.9 kg Bez podstawki - szerokość: 71.5 cm - głębokość: 6.6 cm - wysokość: 42.3 cm - waga: 7.2 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 84 cm |
| Głębokość transportowa | 32.6 cm |
| Wysokość transportowa | 52 cm |
| Waga transportowa | 15.3 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata - od drzwi do drzwi |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | VP3256-4K |
| Dane producenta | Nazwa firmy: ViewSonic Corporation Adres: 10 Pointe Drive, Brea, CA 92821-7620, Stany Zjednoczone Numer telefonu: +1 909 444 8888 Strona internetowa: www.viewsonic.com Adres e-mail: info@viewsonic.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Nazwa firmy: ViewSonic Europe Ltd. Adres: 1st Floor, Salamanca Place, 9 Albert Embankment, London SE1 7SP, Wielka Brytania Numer telefonu: +44 (0) 207 382 8250 Strona internetowa: www.viewsonic.com/eu Adres e-mail: info@viewsoniceurope.com |
| Pomoc techniczna | https://www.viewsonic.com/pl/support |







