1119 zł
Cena netto: 909,76 zł
Cena netto: 909,76 zł
SKU: VX3276-2K-MHD-2
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: ViewSonic
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor VIEWSONIC VX3276-2K-MHD-2 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 81,3 cm (32") Srebrny
- Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 1.4 Ilość DisplayPort: 1
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 75 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms
- 2560 x 1440 px Quad HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): G
| Marketing Description | |
| ViewSonic VX3276-2K-MHD-2 to 32-calowy monitor stacjonarny zaprojektowany z myślą o poprawie wrażeń wizualnych dzięki natywnej rozdzielczości WQHD 2560 x 1440. Wyświetlacz jest wyposażony w zaawansowaną technologię aktywnej matrycy TFT, która zapewnia klarowność obrazu i żywe kolory w szerokim kącie widzenia wynoszącym 178 stopni w poziomie i w pionie. W połączeniu z efektywnym czasem reakcji wynoszącym 4 ms monitor ten nadaje się do pracy i rozrywki, zapewniając wciągające wrażenia wizualne. Wyposażony w różne przyjazne dla użytkownika funkcje, model VX3276-2K-MHD-2 zapewnia komfort oglądania dzięki technologii eliminującej migotanie i trybowi Low Blue Light. Funkcja Eco-Mode monitora pomaga zmniejszyć zużycie energii, co czyni go idealnym wyborem dla użytkowników dbających o środowisko. Dzięki wielu opcjom łączności, w tym 2x HDMI, DisplayPort i Mini DisplayPort, monitor można zintegrować z różnymi konfiguracjami, spełniając wymagania współczesnych użytkowników. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1438173 |
| Klasa energii | Klasa E |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa F |
| Wielkość przekątnej | 32" |
| Wielkość celownika | 31.5" |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | WQHD 2560 x 1440 przy 75 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.273 mm |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1200:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Forma HDR | HDR10 |
| Obsługa kolorów | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów | 75% NTSC |
| Czas reakcji | 4 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 24 - 75 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 15 - 113 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | HDCP, SuperClear, Eco-Mode, Jasność 10-bit, Low Blue Light Mode, technologia Flicker Free, technologia Transition Minimized Differential Signaling (TMDS), ViewMode |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 71.3 cm x 23 cm x 50.4 cm - z podstawką |
| Waga | 6.2 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | DisplayPort 2 x HDMI Mini DisplayPort Wyjście audio (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | -4/+15 |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI |
| Zgodność z normami | VCCI, BSMI, DDC-2B, DDC/CI, WEEE, PSE Mark, REACH, E-Standby, UkrSEPRO, KC, RCM, BIS, CU-EAC, GEMS |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 120/230 V (50 - 60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 25 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 27 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 43 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Bez podstawki - szerokość: 71.3 cm - głębokość: 3.8 cm - wysokość: 41.6 cm - waga: 5.6 kg Z podstawką - szerokość: 71.3 cm - głębokość: 23 cm - wysokość: 50.4 cm - waga: 6.2 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | VX3276-2K-MHD-2 |
| Dane producenta | Nazwa firmy: ViewSonic Corporation Adres: 10 Pointe Drive, Brea, CA 92821-7620, Stany Zjednoczone Numer telefonu: +1 909 444 8888 Strona internetowa: www.viewsonic.com Adres e-mail: info@viewsonic.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Nazwa firmy: ViewSonic Europe Ltd. Adres: 1st Floor, Salamanca Place, 9 Albert Embankment, London SE1 7SP, Wielka Brytania Numer telefonu: +44 (0) 207 382 8250 Strona internetowa: www.viewsonic.com/eu Adres e-mail: info@viewsoniceurope.com |
| Pomoc techniczna | https://www.viewsonic.com/pl/support |







