944 zł
Cena netto: 767,48 zł
Cena netto: 767,48 zł
SKU: VX3276-MHD-3
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: ViewSonic
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor VIEWSONIC VX3276-MHD-3 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 81,3 cm (32") Srebrny
- Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 1.4 Ilość DisplayPort: 1
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 75 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): G
| Marketing Description | |
| 32-calowy monitor biurkowy ViewSonic VX3276-MHD-3 łączy w sobie oszałamiającą jakość obrazu i zaawansowaną technologię. Dzięki natywnej rozdzielczości 1920 x 1080 i rozmiarowi pikseli 0,364 mm monitor zapewnia ostry i żywy obraz. Ultracienka konstrukcja i brak ramki poprawiają wrażenia wizualne, a funkcje takie jak technologia Flicker-Free i Low Blue Light zapewniają komfort podczas długotrwałego użytkowania. Dodatkowo technologia Adaptive-Sync przyczynia się do płynniejszego obrazu, dzięki czemu monitor ten jest odpowiedni zarówno do pracy, jak i do gier. Dzięki jasności 250 cd/m2 i współczynnikowi kontrastu 1200:1 monitor VX3276-MHD-3 zapewnia bogate kolory i głęboką czerń. Szeroki kąt widzenia wynoszący 178 stopni w poziomie i w pionie umożliwia łatwe udostępnianie treści bez utraty jakości. Monitor posiada również tryb Eco-Mode i różne konfigurowalne tryby wyświetlania, dostosowane do różnych potrzeb, takich jak przeglądanie tekstu, przeglądanie stron internetowych i oglądanie filmów. Zaprojektowany z myślą o graczach, tryb gry i skrócony czas reakcji wynoszący 4 ms zapewniają responsywność w dynamicznych scenariuszach. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1437966 |
| Klasa energii | Klasa E |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa F |
| Wielkość przekątnej | 32" |
| Wielkość celownika | 31.5" |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 75 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.364 mm |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1200:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 104% sRGB, 72% NTSC |
| Czas reakcji | 4 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 50 - 75 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 24 - 83 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | Model ultraszczupły, SuperClear, Eco-Mode, tryb gry, technologia Flicker Free, technologia Transition Minimized Differential Signaling (TMDS), gamma 8-bit, Technologia Adaptive-Sync, Movie Mode, tryb tekstowy, tryb sieciowy, tryb mono, faseta bez ramy, ViewMode, technologia Low Blue Light, 72% NTSC color gamut |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 71.3 cm x 23 cm x 50.4 cm - z podstawką |
| Waga | 6.2 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | DisplayPort HDMI VGA Wejście audio (mały jack) Wyjście audio (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | -4/+15 |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), odpinana podstawa, obsługuej interfejs VESA |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI |
| Żywotność podświetlenia | 30,000 godziny |
| Zgodność z normami | BSMI, CB, RoHS, WEEE, REACH, E-Standby, UkrSEPRO, KC, ERP, EAC, RCM, BIS, GEMS, CE/EMC, DisplayPort 1.4 |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100 - 240 V (50 - 60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 26 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 28 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 36 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny) | 40 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Apple MacOS, Microsoft Windows 7, Windows 8 / 8.1 / 10 |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Bez podstawki - szerokość: 71.3 cm - głębokość: 3.8 cm - wysokość: 41.6 cm - waga: 5.6 kg Z podstawką - szerokość: 71.3 cm - głębokość: 23 cm - wysokość: 50.4 cm - waga: 6.2 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 80.6 cm |
| Głębokość transportowa | 10.9 cm |
| Wysokość transportowa | 50.9 cm |
| Waga transportowa | 8.2 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | VX3276-MHD-3 |
| Dane producenta | Nazwa firmy: ViewSonic Corporation Adres: 10 Pointe Drive, Brea, CA 92821-7620, Stany Zjednoczone Numer telefonu: +1 909 444 8888 Strona internetowa: www.viewsonic.com Adres e-mail: info@viewsonic.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Nazwa firmy: ViewSonic Europe Ltd. Adres: 1st Floor, Salamanca Place, 9 Albert Embankment, London SE1 7SP, Wielka Brytania Numer telefonu: +44 (0) 207 382 8250 Strona internetowa: www.viewsonic.com/eu Adres e-mail: info@viewsoniceurope.com |
| Pomoc techniczna | https://www.viewsonic.com/pl/support |







