944 zł
Cena netto: 767,48 zł
Cena netto: 767,48 zł
SKU: VX3218-PC-MHD
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: ViewSonic
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor VIEWSONIC VX3218-PC-MHD dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 80 cm (31.5") Czarny
- Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 1.4 Ilość DisplayPort: 1
- Kształt ekranu: Zakrzywiony
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 165 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: VA
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F ErP REACH, RoHS
| Marketing Description | |
| ViewSonic VX3218-PC-MHD to wszechstronny 32-calowy monitor stacjonarny zaprojektowany z myślą o wciągających wrażeniach wizualnych. Dzięki natywnej rozdzielczości 1920 x 1080 i dynamicznemu współczynnikowi kontrastu 80 000 000:1 monitor ten zapewnia wysoką jakość obrazu i żywe kolory. Zakrzywiony ekran 1500R zwiększa pole widzenia, dzięki czemu monitor jest odpowiedni do gier i multimediów. Wyposażony w technologie takie jak Flicker-Free, Blue Light Filter i Adaptive-Sync, zapewnia komfort oglądania podczas długich sesji. Monitor obsługuje częstotliwość odświeżania do 165 Hz i czas reakcji 1 ms, dzięki czemu idealnie nadaje się dla graczy poszukujących płynnego obrazu bez rozmycia ruchu. Funkcje takie jak tryb gry, tryb filmowy i technologia Eye-Care Technology zaspokajają różne potrzeby związane z wyświetlaniem treści, zachowując jednocześnie wysoką wydajność. Model VX3218-PC-MHD oferuje również opcje łączności, w tym HDMI i DisplayPort, co ułatwia podłączenie do konsoli do gier i komputerów PC. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1100462 |
| Klasa energii | Klasa E |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 32" |
| Zaokrąglony ekran | Tak (1500R) |
| Typ panela | VA |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 (DisplayPort: 165 Hz, HDMI: 144 Hz) |
| Rozstaw pikseli | 0.364 mm |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 4000:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 103% sRGB, 72% NTSC |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 165 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 193 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | Eco-Mode, Frame Rate Control (FRC), tryb gry, Mega Dynamic Contrast Ratio, technologia Flicker Free, technologia Transition Minimized Differential Signaling (TMDS), technologia Blue Light Filter, Technologia Adaptive-Sync, Movie Mode, tryb tekstowy, tryb sieciowy, tryb mono, ViewMode, Eye-Care Technology, 6-bit + FRC Color Depth |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 70.9 cm x 22.8 cm x 51.3 cm - z podstawką |
| Waga | 4.9 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort Wyjście audio |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), odpinana podstawa, obsługuej interfejs VESA |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz |
| Dołączone przewody | 1 x kabel DisplayPort 1.2 |
| Żywotność podświetlenia | 30,000 godziny |
| Zgodność z normami | BSMI, ICES-003, NOM, CB, RoHS, WEEE, cTUVus, REACH, CEC, UkrSEPRO, ERP, EAC, RCM, GEMS, DisplayPort 1.2, CE/EMC, Mexico Energy label, FCC Subpart B |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 26 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 34 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 33 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny) | 36 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Apple MacOS, Windows 10 |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 70.9 cm - głębokość: 22.8 cm - wysokość: 51.3 cm - waga: 4.9 kg Bez podstawki - szerokość: 70.9 cm - głębokość: 9.3 cm - wysokość: 41.9 cm - waga: 4.2 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 97 cm |
| Głębokość transportowa | 17 cm |
| Wysokość transportowa | 52.3 cm |
| Waga transportowa | 7.3 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | VX3218-PC-MHD |
| Dane producenta | Nazwa firmy: ViewSonic Corporation Adres: 10 Pointe Drive, Brea, CA 92821-7620, Stany Zjednoczone Numer telefonu: +1 909 444 8888 Strona internetowa: www.viewsonic.com Adres e-mail: info@viewsonic.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Nazwa firmy: ViewSonic Europe Ltd. Adres: 1st Floor, Salamanca Place, 9 Albert Embankment, London SE1 7SP, Wielka Brytania Numer telefonu: +44 (0) 207 382 8250 Strona internetowa: www.viewsonic.com/eu Adres e-mail: info@viewsoniceurope.com |
| Pomoc techniczna | https://www.viewsonic.com/pl/support |







