2246 zł
Cena netto: 1 826,02 zł
Cena netto: 1 826,02 zł
SKU: TD2760
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: ViewSonic
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor VIEWSONIC TD2760 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- Wbudowane głośniki
- Rodzaj portuUSB upstream: USB Typu B HDMI Wersja HDMI: 1.4 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.2
- Kształt ekranu: Płaski
- Czas odpowiedzi (typowy): 6 ms
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: VA
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
| Marketing Description | |
| Odkryj ViewSonic TD2760, 27-calowy monitor LCD z podświetleniem LED, który łączy w sobie wydajność i niezawodność. Monitor ten został zaprojektowany z myślą o wymagających użytkownikach, oferując rozdzielczość Full HD 1080p zapewniającą krystalicznie czysty obraz oraz dynamiczny współczynnik kontrastu 50 000 000:1, który gwarantuje głęboką czerń i żywe kolory. TD2760 to nie tylko obraz – monitor jest wyposażony we wbudowane głośniki stereo, które zapewniają bogate wrażenia dźwiękowe bez konieczności stosowania zewnętrznych urządzeń. Ergonomia ma kluczowe znaczenie, a dzięki TD2760 otrzymujesz monitor, który można dostosować do własnych potrzeb. Oferuje regulację wysokości i pochylenia, dzięki czemu można znaleźć idealny kąt widzenia. Dodatkowo monitor jest wyposażony w technologię Projected Capacitive Touch (PCT), obsługującą 10-punktowy multitouch, zapewniającą interaktywność. Łączność jest wszechstronna, dzięki opcjom HDMI, VGA i DisplayPort, co ułatwia podłączenie do różnych urządzeń. Model TD2760 został również zaprojektowany z myślą o środowisku. Posiada certyfikat ENERGY STAR, gwarantujący efektywne zużycie energii. Ten monitor jest idealnym wyborem zarówno dla profesjonalistów, jak i użytkowników domowych, oferując trwałość, wydajność i energooszczędność. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/384384 |
| Klasa energii | Klasa E |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Wbudowane urządzenia | Koncentrator USB 3.1 Generacji 1. |
| Typ panela | MVA |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 60 Hz |
| Jasność | 230 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 3000:1 / 50000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliona kolorów (6-bit) |
| Czas reakcji | 6 ms (z overdrive), 12 ms (standard) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 50 - 76 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 15 - 90 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | 6H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | SuperClearMVA, SuperClear, Eco-Mode, technologia Projected Capacitive Touch (PCT) |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 66 cm x 23.9 cm x 44.3 cm - z podstawką |
| Waga | 7.9 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 2 wat |
| Wejście | |
| Typ | Ekran dotykowy - ekran dotykowy |
| Technologia wykrywania ruchu | Technologia pojemnościowa |
| Złącza | |
| Interfejsy | VGA DisplayPort 2 x USB 3.1 Generacji 1. downstream (typ A) USB 3.1 Generacji 1. upstream (typ B) Wejście audio (mały jack) Słuchawki (mały jack) HDMI |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -4/+90 |
| Regulacja wysokości | 320 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), stojak z Dwoma Zawiasami |
| Dołączone przewody | 1 x kabel audio 1 x kabel VGA 1 x kabel HDMI 1 x kabel USB |
| Żywotność podświetlenia | 30,000 godziny |
| Zgodność z normami | CB, CE/EMC, Mexico Energy label, Mexico CoC |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 21 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 32 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Linux Kernel 3.x, Microsoft Windows 7 / 8 / 10, Android 6.0 (Marshmallow), Linux Kernel 4.x, Android 7.0 (Nougat) |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 66 cm - głębokość: 23.9 cm - wysokość: 44.3 cm - waga: 7.9 kg Bez podstawki - szerokość: 66 cm - głębokość: 5.8 cm - wysokość: 41.1 cm - waga: 5.5 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 75.3 cm |
| Głębokość transportowa | 20.4 cm |
| Wysokość transportowa | 52.5 cm |
| Waga transportowa | 10.2 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | TD2760 |
| Dane producenta | Nazwa firmy: ViewSonic Corporation Adres: 10 Pointe Drive, Brea, CA 92821-7620, Stany Zjednoczone Numer telefonu: +1 909 444 8888 Strona internetowa: www.viewsonic.com Adres e-mail: info@viewsonic.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Nazwa firmy: ViewSonic Europe Ltd. Adres: 1st Floor, Salamanca Place, 9 Albert Embankment, London SE1 7SP, Wielka Brytania Numer telefonu: +44 (0) 207 382 8250 Strona internetowa: www.viewsonic.com/eu Adres e-mail: info@viewsoniceurope.com |
| Pomoc techniczna | https://www.viewsonic.com/pl/support |







