1372 zł
Cena netto: 1 115,45 zł
Cena netto: 1 115,45 zł
SKU: TD2430
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: ViewSonic
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor VIEWSONIC TD2430 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 59,9 cm (23.6") Czarny
- Wbudowane głośniki
- Rodzaj portuUSB upstream: USB Typu B HDMI Wersja HDMI: 1.4 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.2
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 76 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: VA
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): E ENERGY STAR, ErP CE, REACH, RoHS
| Marketing Description | |
| Monitor ViewSonic TD2430 to wszechstronny i bogaty w funkcje monitor zaprojektowany z myślą o potrzebach dzisiejszych dynamicznych i interaktywnych aplikacji. Dzięki 24-calowej rozdzielczości Full HD 1080p i podświetleniu LED zapewnia wyjątkową wyrazistość i szczegółowość obrazu, dzięki czemu idealnie nadaje się zarówno do użytku profesjonalnego, jak i osobistego. 10-punktowa obsługa wielodotykowa monitora, wykorzystująca zaawansowaną technologię pojemnościową, oferuje użytkownikom intuicyjny i wciągający sposób interakcji z treściami cyfrowymi. Ergonomiczna konstrukcja monitora TD2430 umożliwia regulację nachylenia w celu zapewnienia komfortowego oglądania przez dłuższy czas. Jego trwała, twarda powłoka 7H chroni przed zarysowaniami, zachowując estetyczny wygląd monitora. Filtr niebieskiego światła i technologia Flicker-Free dodatkowo zwiększają komfort oglądania, zmniejszając zmęczenie oczu podczas długich godzin użytkowania. Dzięki wbudowanemu koncentratorowi USB i wielu opcjom interfejsów, w tym HDMI, VGA i DisplayPort, łączność z TD2430 jest dziecinnie prosta. Ułatwia to podłączanie różnych urządzeń bezpośrednio do monitora. Niezależnie od tego, czy chodzi o pracę, zabawę, czy cokolwiek pomiędzy, ViewSonic TD2430 jest wyposażony tak, aby zapewnić doskonałe wrażenia wizualne. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/404623 |
| Klasa energii | Klasa E |
| Wielkość przekątnej | 24" |
| Wbudowane urządzenia | Koncentrator USB 3.2 |
| Typ panela | VA |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 |
| Jasność obrazu z ekranem dotykowym | 200 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 3000:1 / 50000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Czas reakcji | 10 ms (gray-to-gray), 25 ms (wznoszenie + upadek) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 24 - 75 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 15 - 82 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | 7H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | Synchronizacja na Zieleni, SuperClear, konstrukcja bezramkowa, odporny na zadrapania, technologia Flicker Free, technologia Transition Minimized Differential Signaling (TMDS), technologia Blue Light Filter, Composite Sync, Głębia Kolorów 8-bit (6-bit + FRC) |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 57.3 cm x 4.7 cm x 35.3 cm |
| Waga | 5.5 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 2 wat |
| Wejście | |
| Typ | Ekran dotykowy - ekran dotykowy |
| Technologia wykrywania ruchu | Technologia pojemnościowa |
| Złącza | |
| Interfejsy | VGA DisplayPort 1.2 HDMI 2 x USB 3.2 — downstream (typ A) USB 3.2 — upstream (typ B) Wejście audio (mały jack) Wyjście audio (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | -20/+53 |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI 1 x kabel z USB-A na USB-B 1 x kabel audio |
| Żywotność podświetlenia | 40,000 godziny |
| Zgodność z normami | Certyfikat FCC Class B, TUV, ICES-003, CB, CCC, EMC, RoHS, WEEE, cTUVus, REACH, CEC, UkrSEPRO, ERP, EAC, China Energy Label, China RoHS, Mexico CoC, UKCA |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Konsumpcja energii (w trybie ON) | 14.6 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 15 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 25 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny) | 28 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Android 4.0 lub nowszy, Linux 2.6.38 or later, Microsoft Windows 7 / 8 / 10 / 11 |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 57.3 cm - głębokość: 4.7 cm - wysokość: 35.3 cm - waga: 5.5 kg Bez podstawki - szerokość: 57.3 cm - głębokość: 4.7 cm - wysokość: 35.3 cm |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 64.3 cm |
| Głębokość transportowa | 14 cm |
| Wysokość transportowa | 43.5 cm |
| Waga transportowa | 7.1 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | TD2430 |
| Dane producenta | Nazwa firmy: ViewSonic Corporation Adres: 10 Pointe Drive, Brea, CA 92821-7620, Stany Zjednoczone Numer telefonu: +1 909 444 8888 Strona internetowa: www.viewsonic.com Adres e-mail: info@viewsonic.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Nazwa firmy: ViewSonic Europe Ltd. Adres: 1st Floor, Salamanca Place, 9 Albert Embankment, London SE1 7SP, Wielka Brytania Numer telefonu: +44 (0) 207 382 8250 Strona internetowa: www.viewsonic.com/eu Adres e-mail: info@viewsoniceurope.com |
| Pomoc techniczna | https://www.viewsonic.com/pl/support |







