212 zł
Cena netto: 172,36 zł
Cena netto: 172,36 zł
SKU: GS1100-16ES-EU0101F
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Zyxel
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt ZYXEL GS1100-16ES Slimline dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Zyxel GS1100-16ES to niezawodny przełącznik Gigabit Ethernet przeznaczony do użytku stacjonarnego, wyposażony w maksymalnie 16 portów zapewniających płynną łączność. Dzięki zakresowi temperatur roboczych od 0°C do 40°C oraz temperatur przechowywania od -40°C do 70°C urządzenie doskonale sprawdza się w różnych środowiskach. Przełącznik obsługuje sieć VLAN i ma przepustowość 32 Gb/s, co zapewnia wydajny przepływ danych i wysoką wydajność. Ponadto GS1100-16ES wykorzystuje technologie takie jak automatyczna negocjacja, kontrola przepływu oraz bezwentylatorową konstrukcję zapewniającą oszczędność energii. Dzięki wielu klasom ochrony przed wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD) produkt ten jest zgodny z międzynarodowymi standardami i odporny na przepięcia elektryczne. Idealny do małych i średnich sieci, Zyxel GS1100-16ES poprawia łączność, zapewniając jednocześnie trwałość i wydajność. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 16 porty |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 16 x 10/100/1000 |
| Wykonanie | Zdolność przełączania: 32 Gb/s Przekazywanie: 23,8 Mp/s |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 16K wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 12KB |
| Cechy | Sterowanie przepływem, autonegocjacja, obsługa VLAN, automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X), bez chłodzenia, Energy Efficient Ethernet, CoS, 2KV ESD Protector, 4KV ESD Protector, ochrona przed przepięciem 8 kV, wbudowany przełącznik DIP, zapobieganie powstawaniu pętli |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az |
| RAM | 256 KB |
| Pamięć fleszowa | 2 MB |
| Wskaźniki statusu | Status portu, zasilanie, system, łącze/aktywność |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 16 x 1000Base-TX RJ-45 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej |
| Wymagane napięcie | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw do montażu ściennego |
| MTBF | 886,507 godziny |
| Zgodność z normami | LVD, BSMI, EMC, FCC, RCM, ICES-003, RoHS, REACH |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 28.6 cm |
| Głębokość | 11.8 cm |
| Wysokość | 2.6 cm |
| Waga | 770 g |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 36.4 cm |
| Głębokość transportowa | 19 cm |
| Wysokość transportowa | 8.9 cm |
| Waga transportowa | 1.33 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - dożywotnia |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10–95% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | GS1100-16ES-EU0101F |
| Dane producenta | Adres: No.2 Industry East RD. IX, Hsinchu Science Park, Hsinchu 30075, Tajwan Telefon: +886-3-5783942 E-mail: sales@zyxel.com.tw Strona internetowa: www.zyxel.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Pl. Konesera 8, 03-736 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 333 82 50 E-mail: salespl@zyxel.eu Strona internetowa: www.zyxel.com/pl/pl |
| Pomoc techniczna | https://support.zyxel.eu/hc/pl |






