305 zł
Cena netto: 247,97 zł
Cena netto: 247,97 zł
SKU: GS1100-24E-EU0104F
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Zyxel
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt ZYXEL GS1100-24Ev4 Unmanaged dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Seria ZyXEL GS1100 to doskonałe rozwiązanie, umożliwiające natychmiastowe połączenia gigabitowe w środowisku biur, w których wymagana jest cicha praca urządzeń oraz większa efektywność poboru zasilania. Wraz z funkcjami redukcji pobieranej energii, technologią gigabitową oraz konstrukcją bez wentylatorów - seria GS1100 zapewnia prostą obsługę Plug-and-Play dla wymagających aplikacji sieciowych. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 24 porty - niezarządzalny |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack, stacjonarny, montowany na ścianie |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 24 x 10/100/1000 |
| Wykonanie | Zdolność przełączania: 48 Gb/s Przekazywanie: 35,7 Mp/s Rozmiar bufora pakietu: 525 KB |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 8K wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 10KB |
| Cechy | Automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X), sterowanie przepływem, CoS, bez chłodzenia, Energy Efficient Ethernet, Broadcast Storm Control, obsługa VLAN |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 24 x 1000Base-TX RJ-45 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej |
| Wymagane napięcie | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw do montażu ściennego |
| Zestaw do montowania w stojaku | Dołączony |
| MTBF | 366,919 godziny |
| Zgodność z normami | LVD, BSMI, EMC, FCC, RCM, ICES-003, RoHS, REACH |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 26.7 cm |
| Głębokość | 16.2 cm |
| Wysokość | 4.2 cm |
| Waga | 1.5 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - dożywotnia |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10–95% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | GS1100-24E-EU0104F |
| Dane producenta | Adres: No.2 Industry East RD. IX, Hsinchu Science Park, Hsinchu 30075, Tajwan Telefon: +886-3-5783942 E-mail: sales@zyxel.com.tw Strona internetowa: www.zyxel.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Pl. Konesera 8, 03-736 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 333 82 50 E-mail: salespl@zyxel.eu Strona internetowa: www.zyxel.com/pl/pl |
| Pomoc techniczna | https://support.zyxel.eu/hc/pl |






