13971 zł
Cena netto: 11 358,54 zł
Cena netto: 11 358,54 zł
SKU: IE-3500-8T3S-E
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch CISCO IE3500 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 11 porty - L3 - Tak |
| Rodzaj obudowy | Montowany na szynie DIN |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 8 x 10/100/1000 + 3 x 1 Gigabit SFP |
| Pojemność | Kolejki: 8 Grupy multicast IGMP: 1024 Aktywnty VLAN: 1024 Identyfikatory sieci VLAN: 4096 Pośrednie trasy IPv4: 7000 Pośrednie trasy IPv6: 1522 Adres MAC unicast: 24000 Instancje STP: 128 Lista Kontroli Dostępu (PACL/VACL/RACL): 1536 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 24K entries |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 9198 bajtów |
| Protokół routingu | BGP-6, VRF, MSTP, RSTP, IGMP, IGMPv2, IGMPv3, statyczne trasowanie IP, MLD, OSPFv3, policy-based routing (PBR), RIP, STP |
| Protokół zdalnego zarządzania | HTTP, NTP, MIB, DHCP, NETCONF, RESTCONF, SCP, SNMP 3, HTTPS, TFTP, YANG, Syslog, SNMP 1, SNMP 2, IPv4, IPv6, ICMP, Telnet, BOOTP, RMON |
| Metoda identyfikacji | RADIUS, Secure Shell (SSH), TACACS+ |
| Cechy | TSN, MRP, REP, bezpieczne uruchamianie, bez chłodzenia, PTP, MACsec, FNF, UDLD, CDP, obsługa PAgP, VTP v.2, VTP v.3, obsługa EtherChannel, tunelowanie Q-in-Q, Voice VLAN, PVST+, filtrowanie IGMP, querier IGMP, serwer DHCP, SPAN, obsługa Syslog, nasłuchiwanie DHCP, DAI, Guest VLAN, zabezpieczenie źródła IP, BPDU Guard, SUDI, QoS, PROFINET, MRP |
| Zgodność z normami | IEEE 802.1Qbu, IEEE 802.3br, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1x, IEEE 1588v2, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| RAM | 8 GB |
| Pamięć fleszowa | 5.1 GB |
| Wbudowane urządzenia | Czytnik kard SD |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 8 x 10/100/1000 Base-T RJ-45 3 x 100/1000 Base-X SFP uplink 1 x szeregowo (RS-232) RJ-45 1 x USB-C 2 x wejście alarmu 1 x wyjście alarmu 1 x USB 2.0 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x karta pamięci SD |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej |
| Wymagane napięcie | DC 12 - 48 V |
| Wymagany prąd elektryczny | 7 A |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 29 wat |
| Różne | |
| MTBF | 518.889 godziny |
| Zgodność z normami | FCC 47 CFR Part 15 Subpart B Class A, AS/NZS CISPR 32 Class A, CISPR 11 class A, CISPR 32 Class A, CNS 15936 Class A, EN 300 386, EN 55032, ICES-003 Klasa A, KS C 9832 Class A, VCCI Class A, CISPR 35, EN 55035, EN 61000-4-10, EN 61000-4-16, EN 61000-4-17, EN 61000-4-18, EN 61000-4-2, EN 61000-4-29, EN 61000-4-3, EN 61000-4-4, EN 61000-4-5, EN 61000-4-6, EN 61000-4-8, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, EN 61000-6-4, EN 61326-1, EN 61850-3, IEC 61850-3, IEEE 1613, IP30, KS C 9835, CSA 213, EN 60079-0, EN 60079-7, IEC 60079-0, IEC 60079-7, IEC 62368-1 CB Scheme, IECEx, UL 121201, UL/CSA 60079-0, UL/CSA 61010-2-201, UL/CSA 62368-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-30, IEC 60068-2-52, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-60, IEC 60068-2-78, REACH, RoHS, WEEE |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Cisco Network Essentials |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 8.84 cm |
| Głębokość | 13.44 cm |
| Wysokość | 15.24 cm |
| Waga | 1.77 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - zaawansowana wymiana części - 5 lat - czas reakcji: 10 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -40 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 75 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5 - 95% RH (non-condensing) |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 85 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | IE-3500-8T3S-E |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







