2825 zł
Cena netto: 2 296,75 zł
Cena netto: 2 296,75 zł
SKU: S6X70A
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: HP Inc.
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch HP CW dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 48 porty - Tak - wieżowy |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack 1U |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 48 x 10/100/1000Base-T + 4 x 1/2.5GBase-X (uplink / stacking) |
| Wykonanie | Funkcja przekazywania dalej: 116 Gb/s Przepustowość: 86.3 Mpps Opóźnienie (1 Gbps): < 5 µs Opóźnienie (10 Gbps): < 3 µs |
| Pojemność | Przełączane interfejsy wirtualne (SVI) (stos z dwóch): 16 Trasy IPv4: 64 Tabela hostów IPv4 (ARP): 512 Trasy IPv6: 64 Tabela hostów IPv6 (ND): 256 Grupy typu snooping IGMP: 62 MLD snooping groups: 62 Wpisy ACL (wchodzące/zstępujące): 512 Rozmiar bufora pakietu: 1 MB |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 16K wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 9000 bajtów |
| Maks. ilość części w wieży | 2 |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 3, CLI |
| Algorytm kodowania | SSL, TLS |
| Metoda identyfikacji | RADIUS, TACACS+, Secure Shell v.2 (SSH2) |
| Cechy | 1 wentylator, obsługa IPv6, sFlow, przełączanie warstwy 2, dublowanie portów, nasłuchiwanie IGMP, snooping PIM, MLD, MVR, stos podwójny IPv4 i IPv6, IRF Technology, Advanced Quality of Service (QoS), 6 KV surge protection, Wsparcie Auto-MDI/MDIX, obsługa DLDP |
| Zgodność z normami | IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1ad, IEEE 802.1x, IEEE 802.1Q |
| Procesor | 1 x ARM: 1.25 GHz |
| RAM | 1 GB SDRAM |
| Pamięć fleszowa | 256 MB |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 48 x 10/100/1000Base-T RJ-45 4 x 1/2.5GBase-X SFP uplink/stos 1 x konsola RJ-45 1 x zarządzanie zarządzanie siecią poza pasmem |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej |
| Wymagane napięcie | AC 90-264 V (50/60 Hz) |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 24 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 12 wat |
| Różne | |
| Zestaw do montowania w stojaku | Dołączony |
| Zgodność z normami | UL 60950-1, EN 60825-1, EN 60825-2, IEC 60950-1, IEC 62368-1, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, EN 62368-1/A11, FDA 21 CFR Podrozdział J, RoHS, EMC 2004/108/EC, FCC CFR 47 Part 15 Class A, EN 61000-4-11:2004, ANSI C63.4-2009, EN 61000-3-3:2008, VCCI V-3/2012.04, EN 61000-3-2:2006+A1:2009+A2:2009, EN 61000-4-3:2006, EN 61000-4-4:2012, EN 61000-4-5:2006, EN 61000-4-6:2009, CISPR 22:2008 (Międzynarodowa) Klasa A, EN 55022:2010 Class A, EN 61000-4-29:2000, CISPR 24:2010, EN 300 386 V1.6.1, VCCI V-3/2013.04 Class A, EN55024, EN 300 386 |
| Lokalizacja | Angielski / Europa |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | HPE Intelligent Management Center |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44 cm |
| Głębokość | 26 cm |
| Wysokość | 4.4 cm |
| Waga | 3.4 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - dożywotnia |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5–95% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 5–95% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | S6X70A |
| Dane producenta | HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 Stany Zjednoczone Telefon: +1 650-857-1501 |
| Podmiot odpowiedzialny | HP Inc. Polska Sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska Telefon: +48 22 50 20 670 |
| Pomoc techniczna | https://support.hp.com/pl-pl |







