72965 zł
Cena netto: 59 321,14 zł
Cena netto: 59 321,14 zł
SKU: IE-3500H-12P2MU2XA
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch CISCO IE3500H dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 16 porty - L3 - Tak |
| Rodzaj obudowy | Montowany na ścianie |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 12 x 10/100/1000 + 2 x 1/10 Gigabit SFP + 2 x 100/1000/2.5G (4PPoE w dół) |
| Zasilanie przez Ethernet | PoE+ |
| Budżet poE | 240 W |
| Pojemność | Kolejki: 8 Grupy multicast IGMP: 1024 Aktywnty VLAN: 1024 Identyfikatory sieci VLAN: 4096 Pośrednie trasy IPv4: 7000 Pośrednie trasy IPv6: 3500 Adres MAC unicast: 24000 Instancje STP: 128 Wpisy kontroli wejść: 1536 Wirtualny interfejs: |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 24K entries |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 9198 bajtów |
| Protokół routingu | Statyczne trasowanie IP, RIP, OSPF, OSPFv3, policy-based routing (PBR), BGP-6, BGP-4, EIGRP, HSRP, IS-ISv4, IS-ISv6, EIGRP for IPv6, Bidirectional Forwarding Detection (BFD), STP, RSTP, MSTP, IGMP, IGMPv2, IGMPv3, MLD, VRF, GRE, PIM-SM, PIM-DM, MSDP |
| Protokół zdalnego zarządzania | HTTP, HTTPS, NETCONF, RESTCONF, YANG, NTP, Syslog, RMON, MIB, SNMP 3, SNMP 1, SNMP 2, SCP, TFTP, DHCP, BOOTP, IPv4, IPv6, ICMP, SSH |
| Metoda identyfikacji | RADIUS, Secure Shell (SSH), TACACS+ |
| Cechy | TSN, MRP, REP, bezpieczne uruchamianie, zdalne zarządzanie dostępem, obsługa TrustSec, MACsec, FNF, UDLD, CDP, obsługuje LLDP, filtrowanie adresów MAC, obsługa PAgP, VTP v.2, VTP v.3, obsługa EtherChannel, tunelowanie Q-in-Q, Voice VLAN, PVST+, filtrowanie IGMP, querier IGMP, serwer DHCP, SPAN, obsługa Syslog, nasłuchiwanie DHCP, DAI, Guest VLAN, zabezpieczenie źródła IP, ominięcie uwierzytelniania MAC, Storm Control, BPDU Guard, QoS, PROFINET, obsługa MRP, Dying Gasp, PTP, VRF-Lite, VRF - świadome SGT, SGACL, BSR Mechanism |
| Zgodność z normami | IEEE 802.1Qbu, IEEE 802.3br, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1x, IEEE 1588v2, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, IEEE 802.1ae |
| RAM | 8 GB |
| Pamięć fleszowa | 5.1 GB |
| Wbudowane urządzenia | Czytnik kard SD |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 12 x 10/100/1000 Base-T X-kodowany M12 2 x 1/10Gbit LAN SFP 2 x 2.5GBase-T X-kodowany M12 1 x konsola 1 x wejście alarmu 1 x wyjście alarmu |
| Gniazda rozszerzeń | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x karta pamięci SD |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej |
| Wymagane napięcie | DC 12 - 54 V |
| Wymagany prąd elektryczny | 6 A |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 45 wat |
| Różne | |
| MTBF | 352,809 godziny |
| Zgodność z normami | IP66, IP67, UL, cUL, AS/NZS CISPR 32, CB, CISPR 32, CISPR 35, CNS 15936, EN 50121-3-2:2016+A1:2019, EN 50121-4:2016+A1:2019, EN 50155:2021, EN 55011, EN 55032, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, EN 61000-6-4, EN 61326-1, FCC 47 CFR Part 15 Subpart B, ICES-003, IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-3, IEC 60068-2-30, IEC 60068-2-31, IEC 60068-2-32, IEC 60068-2-52, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-60, IEC 60068-2-64, IEC 60255-21-1, IEC 60255-21-2, IEC 60255-21-3 Class 1, IEC 60529, IEC 62368-1, IEC/UL/CSA 60950-1, KS C 9832, ODVA Class 2 Thin, REACH, RoHS, UL 50E Type 4X, UL/CSA 61010-2-201, UL/CSA 62368-1, WEEE, IEC 60255-21-3, ODVA, EN 61373:2010, AREMA C&S Manual Section 11, AREMA C&S Manual Section 19 |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Cisco Network Advantage |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 27.69 cm |
| Głębokość | 8.53 cm |
| Wysokość | 26.57 cm |
| Waga | 5.17 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - zaawansowana wymiana części - 5 lat - czas reakcji: 10 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -40 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 75 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5–95% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 85 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | IE-3500H-12P2MU2XA |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







