10967 zł
Cena netto: 8 916,26 zł
Cena netto: 8 916,26 zł
SKU: USW-PRO-XG-AGGREGATION
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Ubiquiti Networks
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch UBIQUITI USW-Pro-XG-Aggregation dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 32 porty - L3 - Tak |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack 1U |
| Podtyp | Gigabit Ethernet / 10 Gigabit Ethernet / 25 Gigabit Ethernet |
| Porty | 32 x 25 Gigabit SFP28 |
| Wykonanie | Zdolność przełączania: 1,6 Tb/s Płynne przełączanie przepustowości: 800 Gb/s Szybkość przekierowywania: 1,2 Bp/s |
| Pojemność | Interfejsy wirtualne (VLANy): 1000 Wpisy ARP: 128000 Rozmiar bufora pakietu: 8 MB Listy dostępu: 256 Trasy IPv4 (statyczne): 256000 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 32000 wpisów |
| Protokół routingu | Statyczne trasowanie IP, STP, RSTP |
| Cechy | Porty Etherlighting, przycisk resetu, serwer DHCP, przekaźnik DHCP, Inter-VLAN Routing, routing statyczny, agregacja portów LACP, QoS, zaawansowana konfiguracja IGMP, nasłuchiwanie IGMP, uwierzytelnianie 802.1x, uwierzytelnianie adresu MAC, nasłuchiwanie DHCP, limit prędkości wypływu, sterowanie przepływem, Storm Control, ograniczanie szybkości multicast/broadcast, blokowanie adresów MAC, izolacja portów, dublowanie portów, filtrowanie adresów IP, obsługa Jumbo Frames, LLDP-MED, Voice VLAN, ochrona pętli, Obudowa ze stali SGCC, agregacja portów, LACP, ochrona DHCP, obsługa ACL, Zabezpieczenie przed ESD 12 kV (wyładowaniami elektrostatycznymi), Ochrona przed ESD 8 KV (wyładowania bezpośrednie) |
| Wbudowane urządzenia | Ekran dotykowy 1,3", 5 x wentylator |
| Wskaźniki statusu | Zasilanie |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 32 x 25Gbit LAN SFP28 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej |
| Zasilanie nadmiarowe | Tak |
| Moc wyjściowa | 200 wat |
| Wymagane napięcie | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Charakterystyka | Zasilanie awaryjne DC |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający, 4 podkładki pod nóżki |
| Zestaw do montowania w stojaku | Dołączony |
| Zgodność z normami | FCC, IC, NDAA |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44.24 cm |
| Głębokość | 48 cm |
| Wysokość | 4.37 cm |
| Waga | 7 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | USW-PRO-XG-AGGREGATION |
| Dane producenta | Ubiquiti Inc. 685 Third Avenue, 27th Floor New York, NY 10017 USA Telefon: +1 212-206-2260 Strona internetowa: www.ui.com |
| Pomoc techniczna | https://help.ui.com/hc/en-us |







