1175 zł
Cena netto: 955,28 zł
Cena netto: 955,28 zł
SKU: SG3428X(UN)
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: TP-Link
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch TP-LINK Omada dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Zarządzany L2+/L3 Zarządzanie przez stronę www SNMPv1/v2c/v3, SNTP
- Obsługa jakość serwisu (QoS) Konfigurowanie ustawień lokalizacji (CLI)
- Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet: 24
- Obsługa 10G
- Wielkość tabeli adresów: 16000 wejścia Przepustowość rutowania/przełączania: 128 Gbit/s
- Lista kontrolna dostępu (ACL)
- 1U Możliwości montowania w stelażu
- Prąd przemienny Zasilacz dołączony
| Marketing Description | |
| TP-Link Omada SG3428X V1.4 to przełącznik z funkcją zarządzania, zaprojektowany z myślą o płynnym działaniu sieci. Dzięki zastosowaniu wydajnego procesora ARM przełącznik ten zapewnia sprawne przetwarzanie danych i wysoką wydajność w różnych środowiskach sieciowych. Funkcje zarządzania umożliwiają łatwą konfigurację i monitorowanie, co czyni go idealnym wyborem dla firm poszukujących niezawodnej łączności. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 24 porty - L2+ - Tak |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 24 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit SFP+ |
| Wykonanie | Zdolność przełączania: 128 Gb/s Szybkość przekazywania pakietów: 95,23 Mp/s Rozmiar bufora pakietu: 12 Mbit |
| Pojemność | Kolejki priorytetów: 8 Adresów MAC na port: 64 Wpisy ochrony źródła IPv6: 100 Trasy statyczne: 48 Wpisy zabezpieczenia źródła IPv4: 100 Szablony VLAN: 16 Wpisy ARP: 512 Grupy VLAN: 4000 Statyczne wpisy ARP: 128 Wpisy adresu VLAN MAC: 30 Warstwa 2 profilów filtrowania multicast: 256 Warstwa 2 wpisów filtrowania multicast na profil: 16 Liczba wpisów wiążących portu adresu MAC IP: 512 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 16K wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 9KB |
| Protokół routingu | Statyczne trasowanie IP, IGMP, IGMPv2, IGMPv3, L2PT, PPPoE, MSTP, RSTP, STP, MLD, MLDv2 |
| Protokół zdalnego zarządzania | CLI, SNMP, RMON, IPv4, IPv6, UDP, TCP/IP, SNMP 1, SNMP 2c, SNMP 3, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, BOOTP, HTTPS, HTTP, MIB, MIB 2 |
| Algorytm kodowania | SSL 3.0, TLS 1.2 |
| Metoda identyfikacji | Secure Shell (SSH), Secure Shell v.2 (SSH2), RADIUS, TACACS+ |
| Cechy | Bez chłodzenia, oczko uziemienia obudowy, gniazdo bezpieczeństwa (zgodność z blokadą bezpieczeństwa Kensington), ochrona przed błyskawicami 6 KV (tryb wspólny), zapamiętaj i przekaż, Automatyczne wykrywanie urządzeń, możliwość aktualizacji firmwaru, monitorowanie sieci, harmonogram ponownego uruchamiania, przekaźnik DHCP, serwer DHCP, Link Aggregation, ARP proxy, obsługa STP, wykrywanie pętli zwrotnej, sterowanie przepływem, dublowanie portów, nasłuchiwanie IGMP, MVR, snooping MLD, szybkie opuszczanie, GVRP, Voice VLAN, CoS, QoS, obsługa harmonogramów kolejki, kontrola łącza, obdługa ACL na podstawie MAC oraz IP, WRR, IPMB, filtrowanie DHCP, snooping DHCPv6, zapobieganie atakom typu DoS, IPv6 source guard, wykrywanie ND, snooping ND, Broadcast Storm Control, kontrola nad szturmem pakietów multicast, kontrola nad szturmem pakietów unicast, Unknown Storm Control, AAA, Guest VLAN, izolacja portów, ERPS, obsługa DLDP, sFlow, DDM, Cable Diagnostics Function, rejestr systemu, obsługa VLAN, LLDP-MED, EEE, BPDU Filter, uwierzytelnianie 802.1x, obsługa SNTP, zabezpieczenie źródła IP, Port Security, priorytetyzacja DSCP, ZTP, zarządzane w chmurze, OAM support mechanism |
| Zgodność z normami | IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3az, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Wskaźniki statusu | Zasilanie, system, łącze/aktywność |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 24 x 10/100/1000 Base-T RJ-45 4 x 10GBase-X SFP+ 1 x konsola RJ-45 1 x konsola (micro-USB) |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej |
| Wymagane napięcie | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Gumowa nóżka |
| Dołączone przewody | 1 x kabel konsoli |
| Zestaw do montowania w stojaku | Dołączony |
| Zgodność z normami | FCC, RoHS |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Omada Controller |
| Wymagany system operacyjny | Microsoft Windows 98SE/2000/NT/XP/Vista/7/8/10, Microsoft Windows 11, Apple MacOS, Novell NetWare, UNIX, Linux |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44 cm |
| Głębokość | 18 cm |
| Wysokość | 4.4 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10 - 90% RH (non-condensing) |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 5 - 90% RH (non-condensing) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | SG3428X(UN) |
| Dane producenta | TP-Link Technologies Co., Ltd. Shenzhen, Guangdong Chiny Telefon: +86 755 2650 8000 Strona internetowa: www.tp-link.com |
| Podmiot odpowiedzialny | ul. Ożarowska 40/42 05-850 Duchnice Polska Telefon: +48 22 360 63 63 (dla połączeń z telefonów komórkowych) Godziny pracy: Poniedziałek–Piątek, 9:00–19:00 Strona internetowa: www.tp-link.com/pl |
| Pomoc techniczna | https://www.tp-link.com/pl/support/ |







