1971 zł
Cena netto: 1 602,44 zł
Cena netto: 1 602,44 zł
SKU: R8N89B
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: HP Inc.
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch HP Aruba dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Hewlett Packard Enterprise przedstawia przełącznik HPE Aruba Networking CX 6000 12p 10M/100M/1G Class4 PoE 2p SFP 1G 139W, rozwiązanie sieciowe zaprojektowane z myślą o zapewnieniu wydajnej i niezawodnej łączności. Dzięki pojemności obejmującej 12,38 MB bufora pakietów, obsłudze 16 przełączanych interfejsów wirtualnych (SVI) oraz pojemności tabeli hostów IPv4 wynoszącej 1024, przełącznik ten został stworzony z myślą o wydajności. Dzięki całkowitej mocy Power over Ethernet wynoszącej 139 W i 12 dostępnym portom 10/100/1000 Base-T obsługuje on różne aplikacje w różnorodnych środowiskach. Przełącznik jest łatwy w zarządzaniu i obsługuje protokoły takie jak IGMP, MLD, RMON i SNMP, zapewniając płynne działanie. Wilgotność wynosi od 5% do 95% podczas pracy i od 5% do 90% podczas przechowywania, dzięki czemu nadaje się do różnych warunków. Dzięki konstrukcji umożliwiającej montaż w szafie rack i dołączonemu zestawowi montażowemu, HPE Aruba Networking CX 6000 można płynnie zintegrować z istniejącą infrastrukturą. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 12 porty - Tak |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack, montowany na ścianie 1U |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 12 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP (uplink) + 2 x Gigabit RJ-45 |
| Zasilanie przez Ethernet | PoE+ |
| Budżet poE | 139 W |
| Wykonanie | Zdolność przełączania: 32 Gb/s Przepustowość: 23,8 Mp/s Opóźnienie (1 Gbps): 2.3 µs |
| Pojemność | Rozmiar bufora pakietu: 12.38 MB Przełączane interfejsy wirtualne (SVI) (stos z dwóch): 16 Pojemność tabeli hosta IPv4: 1024 Tabela hostów IPv6 (ND): 512 Trasy IPv4 (Unicast): 512 Trasy IPv6 (Unicast): 512 Grupy IGMP: 512 Grupy MLD: 512 Liczba wpisów IPv4 ACL (ruch przychodzący): 1914 Liczba wpisów IPv6 ACL (ruch przychodzący): 957 Liczba wpisów MAC ACL (ruch przychodzący): 1914 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 8192 wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 9198 bajtów |
| Protokół routingu | IGMP, IGMPv2, IGMPv3, MLD, MLDv2 |
| Protokół zdalnego zarządzania | MIB, CLI, RMON, SNMP, SNMP 2, SNMP 3 |
| Algorytm kodowania | SSL |
| Metoda identyfikacji | RADIUS, TACACS+, Secure Shell (SSH), Secure Shell v.2 (SSH2) |
| Cechy | PoE Class 4, CoS, ToS, TPM, przełączanie warstwy 2, Address Resolution Protocol, LLDP, UTM, UDLD, RPVST+, obsługa RSTP, obsługa MSTP, bez chłodzenia |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3x, IEEE 802.3az |
| Procesor | 1 x ARM Cortex-A9: 1.016 GHz |
| RAM | 2 GB DDR3 SDRAM |
| Pamięć fleszowa | 8 GB |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 12 x 10/100/1000 Base-T (PoE+) RJ-45 PoE Class 4 2 x Gigabit LAN SFP uplink 2 x Gigabit LAN RJ-45 1 x USB-C konsola 1 x USB Type A host USB |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej |
| Wymagane napięcie | AC 100-127/200-240 V (50/60 Hz) |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 11.9 wat |
| Różne | |
| Zestaw do montowania w stojaku | Dołączony |
| Zgodność z normami | IEC/EN 62368-1:2014, IEC/EN 62368-1:2018, UL 62368-1:2019 Ed.3, CSA C22.2 No. 62368-1:19 Third Edition, CNS 15598:2020, KC 62386-1:2021, VCCI-CISPR 32 Class A, CNS 15936 Class A, FCC CFR 47 Part 15 Class A, EN 55032:2015/A11:2020, CISPR-32 Class A, ICES-003 Issue 7: 2020 Class A, AS/NZS CISPR 32:2015 Class A, IEC/EN 60825-1:2014 Class 1, Laser Class 1, CISPR 35: 2016, EN 55035:2017/A11:2020, IEC 61000-4-2, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, IEC 61000-4-6, IEC 61000-4-8, IEC 61000-4-11, EN 61000-3-2, IEC 61000-3-2, EN 61000-3-3, IEC 61000-3-3 |
| Typ ceny | BTO |
| Lokalizacja | Angielski / Europa |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | AOS-CX |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 25.4 cm |
| Głębokość | 25.5 cm |
| Wysokość | 4.39 cm |
| Waga | 2.17 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - dożywotnia |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5–95% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 5–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | R8N89B |
| Dane producenta | HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 Stany Zjednoczone Telefon: +1 650-857-1501 |
| Podmiot odpowiedzialny | HP Inc. Polska Sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska Telefon: +48 22 50 20 670 |
| Pomoc techniczna | https://support.hp.com/pl-pl |







