4633 zł
Cena netto: 3 766,67 zł
Cena netto: 3 766,67 zł
SKU: CRS812-8DS-2DQ-2DDQ-RM
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: MikroTik
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt MIKROTIK CRS812-8DS-2DQ-2DDQ-RM 2x dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| MikroTik CRS812 DDQ to wszechstronny przełącznik zaprojektowany z myślą o wysokowydajnych sieciach. Dzięki kompaktowej obudowie o wysokości 1U urządzenie to można zamontować zarówno na biurku, jak i w szafie rackowej. Jest to solidne urządzenie z 4 wentylatorami z możliwością wymiany podczas pracy, które zwiększają wydajność chłodzenia, zapewniając optymalną wydajność nawet przy dużym obciążeniu. Przełącznik jest wyposażony w różne porty, w tym 8 x 50 Gigabit SFP56, 2 x 200 Gigabit QSFP56 i 2 x 400 Gigabit QSFP56-DD. Ta kombinacja umożliwia płynną integrację z różnymi środowiskami sieciowymi i obsługuje szybki transfer danych. Działający w zakresie temperatur od -10°C do 50°C, MikroTik CRS812 DDQ nadaje się do różnych scenariuszy instalacyjnych. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o niezawodności, charakteryzuje się średnim czasem między awariami (MTBF) wynoszącym 200 000 godzin i jest zgodne z wieloma normami, takimi jak RoHS i IP20. Skuteczne zarządzanie jest uproszczone dzięki wskaźnikom stanu służącym do monitorowania usterek, zasilania i alertów użytkownika, a funkcje takie jak monitorowanie napięcia i temperatury zapewniają integralność systemu. Produkt ten łączy w sobie wydajność i niezawodność, dzięki czemu jest dobrym wyborem dla każdej infrastruktury sieciowej. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 8 porty - Tak |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny, montowany w szafie rack 1U |
| Podtyp | 50 Gigabit Ethernet / 400 Gigabit Ethernet |
| Porty | 8 x 50 Gigabit SFP56 + 2 x 200 Gigabit QSFP56 + 2 x 400 Gigabit QSFP56-DD |
| Cechy | Chip przełącznika Marvell 98DX7335, przycisk resetu, monitor temperatury komputera, monitor temperatury płytki drukowanej, monitorowanie napięciu |
| Procesor | 1 x ARM AL52400: 2000 MHz |
| RAM | 4 GB DDR4 SDRAM |
| Pamięć fleszowa | 512 MB |
| Wbudowane urządzenia | 4 wentylatory wymienne podczas pracy |
| Wskaźniki statusu | Użytkownik, wada, zasilanie 1, zasilanie 2 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 2 x LAN 10 Gb RJ-45 tak 1 x szeregowo (konsola) RJ-45 8 x 50Gbit LAN SFP56 2 x 200Gbit LAN QSFP56 2 x 400Gbit LAN QSFP56-DD |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej |
| Ilość zainstalowanych | 2 |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Zasilanie nadmiarowe | Tak |
| Schemat zasilania nadmiarowego | 1+1 |
| Wymagane napięcie | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw do mocowania, 2 kable zasilające, 2 ucha montażowe obudowy |
| Zestaw do montowania w stojaku | Dołączony |
| MTBF | 200,000 godziny |
| Zgodność z normami | IP20, EAC, RoHS |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | MikroTik RouterOS (licencja poziom 6) |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44.3 cm |
| Głębokość | 15.6 cm |
| Wysokość | 4.4 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 50 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | CRS812-8DS-2DQ-2DDQ-RM |
| Dane producenta | SIA Mikrotīkls Ūnijas iela 2 Ryga, LV-1039 Łotwa Telefon: +371-6-7317700 E-mail: info@mikrotik.com Strona internetowa: mikrotik.com |
| Pomoc techniczna | https://mikrotik.com/support |







