1811 zł
Cena netto: 1 472,36 zł
Cena netto: 1 472,36 zł
SKU: CRS418-8P-8G-2S+5AXQ2AXQ-RM
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: MikroTik
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt MIKROTIK CRS418-8P-8G-2S+5AXQ2AXQ-RM With dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| MikroTik CRS418-8P-8G-2S+5axQ2axQ-RM to wszechstronny hub zaprojektowany w celu zwiększenia możliwości sieciowych. Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi obsługiwanym przez cztery anteny urządzenie to zapewnia stabilną łączność bezprzewodową. Idealny do zarządzania różnymi urządzeniami, posiada 16 portów Gigabit Ethernet i dwa porty uplink 10 Gigabit SFP+, zapewniając opcje zarówno dla sieci przewodowych, jak i bezprzewodowych. Jego przyjazna dla środowiska konstrukcja pozwala na pracę w temperaturach od -20 °C do 70 °C, zapewniając niezawodność w różnych warunkach. Przełącznik ten jest wyposażony w inteligentne funkcje, takie jak redundancja zasilania, technologia 4x4 MIMO oraz kompleksowe systemy monitorowania temperatury procesora i płytki drukowanej. Dzięki szybkości przetwarzania 2208 MHz i 1 GB pamięci RAM skutecznie obsługuje duży ruch danych. Obudowa przystosowana do montażu w szafie rack oraz dołączony zestaw ułatwiają integrację z istniejącymi konfiguracjami, dzięki czemu nadaje się do różnych zastosowań, od małych biur po duże przedsiębiorstwa. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 16 porty - L3 - Tak |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny, montowany w szafie rack 1U |
| Podtyp | Gigabit Ethernet / 10 Gigabit Ethernet |
| Porty | 16 x Gigabit Ethernet + 2 x 10 Gigabajtów SFP+ (uplink |
| Zasilanie przez Ethernet | PoE |
| Wykonanie | Maks. przepływność danych (5 GHz): 2400 Mb/s Maks. przepływność danych (2,4 GHz): 1148 Mb/s |
| Cechy | Reset zasilania USB, monitor temperatury komputera, monitor temperatury płytki drukowanej, monitorowanie napięciu, przycisk trybu, technologia 4x4 MIMO, dwupasmowość, przycisk resetu, Chip przełącznika Marvell 98DX226S |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11ac |
| Procesor | 1 IPQ8072A: 2208 MHz |
| RAM | 1 GB DDR3 SDRAM |
| Pamięć fleszowa | 128 MB |
| Wbudowane urządzenia | 4 x wentylator, Wi-Fi, 4 x anteny Wi-Fi |
| Wskaźniki statusu | Użytkownik, wada, zasilanie 1, zasilanie 2, aktywność |
| Internet rzeczy (IoT) | |
| Zgodność z Internetem Przedmiotów (IoT) | Tak |
| Technologia połączenia sieciowego | Wi-Fi |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x zarządzanie (LAN) RJ-45 2 x LAN 10 Gb SFP+ uplink 8 x Gigabit LAN RJ-45 PoE 8 x Gigabit LAN RJ-45 1 x szeregowo (konsola) RJ-45 1 x USB 3.0 Type A |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej |
| Ilość zainstalowanych | 2 |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Zasilanie nadmiarowe | Tak |
| Schemat zasilania nadmiarowego | 1+1 |
| Wymagane napięcie | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw do mocowania, 2 kable zasilające |
| Zestaw do montowania w stojaku | Dołączony |
| MTBF | 200,000 godziny |
| Zgodność z normami | IP20, FCC, IC, EAC, RoHS |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | MikroTik RouterOS (licencja poziomu 5.) |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44.3 cm |
| Głębokość | 15.6 cm |
| Wysokość | 4.4 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -20 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 70 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | CRS418-8P-8G-2S+5AXQ2AXQ-RM |
| Dane producenta | SIA Mikrotīkls Ūnijas iela 2 Ryga, LV-1039 Łotwa Telefon: +371-6-7317700 E-mail: info@mikrotik.com Strona internetowa: mikrotik.com |
| Pomoc techniczna | https://mikrotik.com/support |







