1382 zł
Cena netto: 1 123,58 zł
Cena netto: 1 123,58 zł
SKU: S4R23A
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: HP Inc.
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch HP ANW dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Przełącznik HPE Aruba Networking CX 6000 8p 10M/100M/1G Class4 PoE 2p SFP 1G 67W zapewnia wydajne rozwiązania sieciowe dla różnych środowisk. Przełącznik ten ma przepustowość 20 Gb/s i wydajność 14,8 Mpps, co zapewnia płynny transfer danych w sieci. Dzięki obsłudze 8 portów 10/100/1000 Base-T PoE++ i 2 portów uplink Gigabit SFP, przełącznik ten został zaprojektowany z myślą o elastyczności i skalowalności w konfiguracjach sieciowych. Wyposażony w zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, w tym szyfrowanie SSL i wiele metod uwierzytelniania, takich jak RADIUS i TACACS+, przełącznik zapewnia bezpieczne korzystanie z sieci. Ponadto jego bezwentylatorowa konstrukcja przyczynia się do cichej pracy i jest zgodna z wieloma standardami, zapewniając solidną wydajność w różnych warunkach, odpowiednią zarówno do instalacji w szafie, jak i na ścianie. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 8 porty - Tak |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack, montowany na ścianie 1U |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP (uplink) |
| Zasilanie przez Ethernet | PoE+ |
| Budżet poE | 67 W |
| Wykonanie | Zdolność przełączania: 20 Gb/s Przepustowość: 14,8 Mp/s Opóźnienie (1 Gbps): 3.2 µs |
| Pojemność | Rozmiar bufora pakietu: 12.38 MB Przełączane interfejsy wirtualne (SVI) (stos z dwóch): 16 Tabela hostów IPv4 (ARP): 1024 Tabela hostów IPv6 (ND): 512 Trasy IPv4 (Unicast): 512 Trasy IPv6 (Unicast): 512 Grupy IGMP: 512 Grupy MLD: 512 Liczba wpisów IPv4 ACL (ruch przychodzący): 1914 Liczba wpisów IPv6 ACL (ruch przychodzący): 957 Liczba wpisów MAC ACL (ruch przychodzący): 1914 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 8192 wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 9198 bajtów |
| Protokół routingu | IGMP, IGMPv2, IGMPv3, MLD, MLDv2 |
| Protokół zdalnego zarządzania | MIB, CLI, RMON, SNMP, SNMP 2, SNMP 3 |
| Algorytm kodowania | SSL |
| Metoda identyfikacji | RADIUS, TACACS+, Secure Shell (SSH), Secure Shell v.2 (SSH2) |
| Cechy | PoE Class 4, CoS, ToS, TPM, przełączanie warstwy 2, trasowanie w 3 warstwach, Address Resolution Protocol, LLDP, UTM, UDLD, RPVST+, obsługa RSTP, obsługa MSTP, gniazdo bezpieczeństwa (zgodność z blokadą bezpieczeństwa Kensington), bez chłodzenia |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3x, IEEE 802.3az |
| Procesor | 1 x ARM Cortex-A9: 1.016 GHz |
| RAM | 2 GB DDR3 SDRAM |
| Pamięć fleszowa | 8 GB |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 8 x 10/100/1000 Base-T (PoE+) RJ-45 PoE Class 4 2 x Gigabit LAN SFP uplink 1 x USB-C konsola 1 x USB Type A host USB |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej |
| Wymagane napięcie | AC 100-127/200-240 V (50/60 Hz) |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 10.9 wat |
| Różne | |
| Zestaw do montowania w stojaku | Dołączony |
| Zgodność z normami | IEC/EN 62368-1:2014, IEC/EN 62368-1:2018, UL 62368-1:2019 Ed.3, CSA C22.2 No. 62368-1:19 Third Edition, CNS 15598:2020, KC 62386-1:2021, VCCI-CISPR 32 Class A, CNS 15936 Class A, FCC CFR 47 Part 15 Class A, EN 55032:2015/A11:2020, CISPR-32 Class A, ICES-003 Issue 7: 2020 Class A, AS/NZS CISPR 32:2015 Class A, IEC/EN 60825-1:2014 Class 1, Laser Class 1, CISPR 35: 2016, EN 55035:2017/A11:2020, IEC 61000-4-2, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, IEC 61000-4-6, IEC 61000-4-8, IEC 61000-4-11, EN 61000-3-2, IEC 61000-3-2, EN 61000-3-3, IEC 61000-3-3 |
| Typ ceny | BTO |
| Lokalizacja | Angielski / Europa |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | AOS-CX |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 25.4 cm |
| Głębokość | 25.5 cm |
| Wysokość | 4.39 cm |
| Waga | 1.88 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - dożywotnia |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5–95% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 5–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | S4R23A |
| Dane producenta | HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 Stany Zjednoczone Telefon: +1 650-857-1501 |
| Podmiot odpowiedzialny | HP Inc. Polska Sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska Telefon: +48 22 50 20 670 |
| Pomoc techniczna | https://support.hp.com/pl-pl |







